Последние новости
Главная / Новости / Бердичівлянин здобув бронзу на Міжнародному турнірі зі стрибків у довжину у Вірменії — Новости Житомира

Бердичівлянин здобув бронзу на Міжнародному турнірі зі стрибків у довжину у Вірменії — Новости Житомира

Бердичівлянин здобув “бронзу” на Міжнародному турнірі зі стрибків у довжину у Вірменії
Нещодавно у місті Арташат, що у Вірменії, відбувся XIV Міжнародний турнір зі стрибків у довжину на призи неодноразового Чемпіона Європи, рекордсмена Європи, срібного призера Чемпіонату світу Роберта Ємміяна.
Україну у цих престижних змаганнях представляв студент факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І. Франка, бердичівлянин, срібний призер Чемпіонату України, вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського (тренер – Ігор Лонський) – Владислав Мазур.
Про це повідомляють на сайті університету.
Владислав, незважаючи на статус наймолодшого спортсмена змагань, гідно представив свою Батьківщину у міжнародних змаганнях. З результатом 7 метрів 77 сантиметрів Владислав Мазур зайняв призове третє місце. Другим став Чемпіон Універсіади, росіянин Павло Шалін, а переможцем змагань – рекордсмен Франції, досвідчений спортсмен Салім Шдірі.
Вцілому у змаганнях взяли участь спортсмени з семи країн: Литви, Франції, Кіпру, України, Болгарії, Вірменії та Росії.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"