Последние новости
Главная / Новости / Наталія Чиж закликає житомирян долучитися до акції «Збери портфель товаришу» — Новости Житомира

Наталія Чиж закликає житомирян долучитися до акції «Збери портфель товаришу» — Новости Житомира

Наталія Чиж закликає житомирян долучитися до акції «Збери портфель товаришу»  
Зібрати до школи 10-річного Володимира допомагає Наталія Чиж та «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі. Цього року хлопець має йти до четвертого класу, але сім’я юнака не спроможна забезпечити його усім необхідним для навчання. Володимир розповідає: з нетерпінням чекає початку навчального року, але ще не має усього необхідного приладдя.
«Портфель, пенал, кольоровий папір, олівці. Я думаю, що мені це все потрібно до школи, і я піду підготовлений до школи», – каже Володимир.
Мама Володимира розповідає: сім’я знаходиться у скрутному становищі. Тетяна Іванцова сама опікується трьома дітьми і не має змоги придбати усе необхідне приладдя.
«Ми дізналися про акцію «Збери портфель другу», яку проводить об’єднання «Самопоміч» і вирішили звернутися за допомогою для своєї сім’ї, так як у нас багатодітна сім’я. На вихованні троє дітей. Середня дитина має третю групу інвалідності. тому звернулися в організацію з проханням допомогти зібрати старшого хлопчика до школи», – розповідає Мама Володимир Тетяна Іванцова.
Лідер «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі Наталія Чиж розповідає: перед початком навчального року в організації попросили допомоги родини, які не можуть самотужки зібрати своїх дітей до школи. У рамках акції “Збери портфель товаришу” волонтери «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі» встановили у місцях продажу шкільного приладдя спеціальні скриньки для збору канцелярських товарів, які будуть передані сім’ям, що знаходяться у скруті.
«Ми отримали дуже багато звернень в нашу громадську приймальню. До нас звертаються мами, особливо у кого загинули чоловіки в АТО і діти залишилися самі на утриманні матері. Тому вони звертаються до нас і в письмовій формі, і телефонують з проханнями, тому ми ось зробили таку акцію. Усі ці речі, які будуть зібрані під час акції будуть адресно передані всім матерям, сім’ям, діткам до школи», – розповідає Наталія Чиж.
Завдяки об’єднанню «Самопоміч» першого вересня Володимир піде до школи з усім необхідним приладдям. Хлопець тільки у четвертому класі, але вже визначився з майбутньою професією – хоче стати пілотом.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>

Интересное

Від «Солідарності» в Житомирську обласну раду підуть учасники АТО, лікарі, викладачі, держслужбовці та представники бізнесу — Новости Житомира

Конференція Житомирської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», на якій затвердили попередній список кандидатів в депутати до Житомирської обласної ради, відбулася 23 вересня  у Житомирі. Право представляти інтереси громади в обласній раді виборюватимуть кандидати зі всіх районів області. Серед потенційних претендентів на мандат депутата від «Солідарності» представники різних сфер – учасники АТО, ветерани Афганістану,