Последние новости
Главная / Новости / Бердичівські хокеїсти стали третіми у Кубку України — Новости Житомира

Бердичівські хокеїсти стали третіми у Кубку України — Новости Житомира

Бердичівські хокеїсти стали третіми у Кубку України
Бердичівські хокеїсти стали третіми у Кубку України Сьогодні, 12:19 У Вінниці відбувся Кубок України з хокею на траві. У змаганнях взяло участь вісім найсильніших команд України. Серед учасників були хокеїсти «ЖДУ-БКПЕП-Старт» з Бердичівського району.
У перший день змагань наші земляки перемогли СДЮШОР «Олімпію» з Вінниці з рахунком 6-1. У півфіналі бердичівські хокеїсти поступились ще одній команді з Вінниці – “ОКС-ШВСМ-ЦОП” з рахунком 1-9. Саме ця команда з Вінниці і стала Володарем Кубку України. А наші земляки у матчі за третє місце перемогли іншого представника Житомирської області – «Політехнік» з Коростеня з рахунком 4-3.
Володарями третього місця Кубку України у складі команди «ЖДУ-БКПЕП-Старт» стали Роман Блудов, Максим Ткачук, Андрій Папірник, Володимир Каплінський, Євген Пацелюк, Андрій Черкас, Руслан Капкан, Антон Олійник, Денис Байдик, Євгеній Мокрицький, Дмитро Мельничук, Дем’ян Мазуркевич, Борис Нечепа, Ярослав Атаманчук, Сергій Сукач та Ілля Музичук. Граючий тренер – Андрій Володимирович Черкас. Голова Бердичівської районної федерації хокею на траві – Сергій Сукач. Кращим бомбардиром команди став Андрій Папірник.
Це третє місце хокеїсти присвятили своєму тренеру Василю Євгеновичу Гарбузу, який виконував свій обов’язок, захищаючи Батьківщину у зоні проведення АТО. Гравці та тренери дякують за підтримку Житомирській обласній школі вищої спортивної майстерності, Житомирському державному університету імені Івана Франка та Бердичівському коледжу промисловості, економіки та права.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"