Последние новости
Главная / Новости / Житомирських автовласників очікують нові правила оподаткування — Новости Житомира

Житомирських автовласників очікують нові правила оподаткування — Новости Житомира

Житомирських автовласників очікують нові правила оподаткування
Житомирських автовласників очікують нові правила оподаткування Сьогодні, 14:34 У Міністерстві фінансів мають намір затвердити список автомобілів класу “люкс”, загальною вартістю понад 1 млн. грн., які будуть обкладатися податком. Про це повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.
“Буде конкретний список автомобілів за марками і моделями. Правильно було б прив’язатися до вартості, але у нас немає єдиної бази вартості 5-річних автомобілів. А зобов’язати всіх власників автомобілів піти зробити оцінку – це додаткові витрати. Зрозуміло, що це нездійсненно. Існуючий критерій 3 літри несправедливий”, – стверджує Олена Макеєва.
За її словами, у відомстві підготували список автомобілів, які будуть обкладатися податком. “На наш погляд, правильним рішенням буде затвердити список автомобілів класу “люкс”, загальною вартістю понад 1 млн грн. Цей список буде затверджуватися Кабміном, за нашим задумом. Найменування марок автомобілів ми назвали лише як приклад, остаточного списку немає”, – сказала заступник міністра.
Крім того, Макеєва підкреслила, що основним критерієм буде клас автомобіля.
“Тут основний критерій – клас автомобіля. Очевидно, що початкова ціна автомобіля класу “люкс” – понад 1 мільйон гривень. Оцінювати п’ятирічні автомобілі ми не будемо. А остаточний список таких автомобілів затвердить Кабмін”, – зазначила чиновниця.
Джерело статті: Експрес

Интересное

На Житомирщині одна з найнижчих явок по країні | Новости Житомира

На Житомирщині одна з найнижчих явок по країні