Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області СБУ вилучила в скупника бурштину 15 кг каміння та понад 40 тис. грн — Новости Житомира

У Житомирській області СБУ вилучила в скупника бурштину 15 кг каміння та понад 40 тис. грн — Новости Житомира

У Житомирській області СБУ вилучила в скупника бурштину 15 кг каміння та понад 40 тис. грн
У Житомирській області співробітники Служби безпеки України та міліції вилучили у оптового скупника бурштину близько 15 кілограмів «сонячного каменю».
Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.
«Мешканець міста Олевськ власним автомобілем об’їжджав навколишні села, в яких окремі жителі займаються незаконним видобутком бурштину-сирцю, та скуповував у них напівдорогоцінне каміння для подальшого перепродажу»,– йдеться у повідомленні.
З його автівки правоохоронці вилучили бурштин-сирець та 37,6 тисяч гривень готівки.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.
Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"