Последние новости
Главная / Новости / На Малинщині рятувальник провели для населення протипожежний інструктаж — Новости Житомира

На Малинщині рятувальник провели для населення протипожежний інструктаж — Новости Житомира

На Малинщині рятувальник провели для населення протипожежний інструктаж
З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та подій, загибелі та травмування людей на них, упродовж тижня рятувальниками Малинського районного сектору спільно із представниками влади проводились пожежно-профілактичні відпрацювання сіл Устинівської та Іванівської сільських рад. Під час заходу фахівцями ДСНС проінструктовано 250 дорослих та 134 дитина. Як завжди, особлива увага приділялась багатодітним, малозабезпеченим, одиноким жителям та громадянам похилого віку.
При обстеженні житлових будинків було виявлено ряд чинників, що можуть призвести до виникнення пожежі та загибелі людей. Зокрема, найпоширеніший недолік – у будівлях перед топковим отвором на горючій підлозі відсутній металевий лист.
Перевіряючими, відповідно виявленим недолікам, одразу вказувалось на них, а також проводились профілактичні бесіди з мешканцями обстежених будинків. У кожній оселі, де побували рейдовики, були залишені листівки та експрес-інформації з правилами безпечного поводження у побуті та на вулиці. Окрему увагу рятувальники приділяли вибухонебезпечним знахідкам та спалюванні сухої трави.
В кожному селі працівники ДСНС спільно з представниками лісгоспів провели наради з голова сільрад та депутатським корпусом щодо пожеж, які виникли через спалювання сухостою та необережне поводження з вогнем.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"