Последние новости
Главная / Новости / На Малинщині рятувальник провели для населення протипожежний інструктаж — Новости Житомира

На Малинщині рятувальник провели для населення протипожежний інструктаж — Новости Житомира

На Малинщині рятувальник провели для населення протипожежний інструктаж
З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та подій, загибелі та травмування людей на них, упродовж тижня рятувальниками Малинського районного сектору спільно із представниками влади проводились пожежно-профілактичні відпрацювання сіл Устинівської та Іванівської сільських рад. Під час заходу фахівцями ДСНС проінструктовано 250 дорослих та 134 дитина. Як завжди, особлива увага приділялась багатодітним, малозабезпеченим, одиноким жителям та громадянам похилого віку.
При обстеженні житлових будинків було виявлено ряд чинників, що можуть призвести до виникнення пожежі та загибелі людей. Зокрема, найпоширеніший недолік – у будівлях перед топковим отвором на горючій підлозі відсутній металевий лист.
Перевіряючими, відповідно виявленим недолікам, одразу вказувалось на них, а також проводились профілактичні бесіди з мешканцями обстежених будинків. У кожній оселі, де побували рейдовики, були залишені листівки та експрес-інформації з правилами безпечного поводження у побуті та на вулиці. Окрему увагу рятувальники приділяли вибухонебезпечним знахідкам та спалюванні сухої трави.
В кожному селі працівники ДСНС спільно з представниками лісгоспів провели наради з голова сільрад та депутатським корпусом щодо пожеж, які виникли через спалювання сухостою та необережне поводження з вогнем.

Интересное

На Житомирщині для військовослужбовців Міноборони знайде 40 квартир — Новости Житомира

Міністерством оборони України було оголошено проведення конкурсу щодо закупівлі до 40 квартир на вторинному ринку (готове житло) та на умовах пайової участі для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей у Житомирі та області.  Серед основних вимог до квартир вторинного ринку – юридичний статус: оформлене у відповідності до чинного законодавства право власності