Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі у серпні звернень за субсидіями за газ не було — Новости Житомира

У Житомирі у серпні звернень за субсидіями за газ не було — Новости Житомира

У Житомирі у серпні звернень за субсидіями за газ не було
За субсидіями на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у серпні мешканці Житомира не звертались.
Такі дані наводить управління статистики.
При цьому, за субсидіями за “комуналку” у серпні в Житомирі зафіксовано 4 тис. 993 звернення. Середній розмір призначеної субсидії становив 197,1 грн.
загалом у січні–серпні 2015 р. за отриманням субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 126,5 тис. домогосподарств області, Призначено субсидії 112,1 тис.домогосподарств. З них у міських поселеннях – 74,4 тис.
Загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у січні–серпні 2015р., становила 23,7 млн.грн., з неї у міських поселеннях – 20,5 млн.грн., у сільській місцевості – 3,2 млн.
також у січні–серпні 2015 р. 26,0 тис. домогосподарств (88,7% із числа тих, які звернулися) були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 3,8 тис. домогосподарств.
Сума призначень становила 32,0 млн.грн., з неї у міських поселеннях – 5,3 млн. грн, у сільській місцевості – 26,7 млн.грн.
Середній розмір субсидії готівкою у серпні . на одне домогосподарство становило 1158,6 грн.

Интересное

Американський рокер хоче отримати російський паспорт — Новости Житомира

Американський рокер хоче отримати російський паспорт Сьогодні, 17:40 Музикант американського реп-рок-гурту “Limp Bizkit” Фред Дерст просить посприяти йому отримати російське громадянство. “Так, я не проти отримати російський паспорт! Якщо у вас є зв’язки у відповідних органах, які могли б посприяти його отримати, – поділіться”, – сказав він в ефірі ранкового шоу Drive Time на Rock