Последние новости
Главная / Новости / Олександр Шевчук: Передвиборча кампанія ще не почалась, а житомирян вже задобрюють гречкою — Новости Житомира

Олександр Шевчук: Передвиборча кампанія ще не почалась, а житомирян вже задобрюють гречкою — Новости Житомира

Олександр Шевчук: Передвиборча кампанія ще не почалась, а житомирян вже задобрюють гречкою  
До старту передвиборчої кампанії залишилось декілька тижнів, політичні сили активізувалися. Дехто намагається завоювати прихильність виборців корисними справами, а хтось користується старими перевіреними методами: гречкою та консервами.
– Олександре, нещодавно у соціальних мережах Ви повідомили про прикрі дії кандидатів у депутати, коли прихильність виборців здобувають продуктовими наборами.
Як показує практика, замість того, щоб працювати, кандидати на округах роздають продуктові набори. Вже зараз, за декілька тижнів до початку кампанії, починають працювати перевірені схеми: замість реальної роботи кандидатам у депутати простіше закупити гречку, олію та консерви, аніж розробляти проекти розвитку міста та чесними діями здобувати прихильність громади. Часи змінились, тому гадаю, що житомирян вже не купити, люди будуть обирати не за гречку, а за конкретні дії.
– Як стало зрозумілим, Ви теж планує взяти участь у місцевих виборах. Ви доволі молода людина, ще студент, як Ви наважились прийняти таке рішення?
Немає довіри до місцевої влади. Депутатський корпус, міське самоврядування показали, що вони не спроможні працювати на благо громади. Народні обранці не в силах розвивати місто та територіальні громади, які в них повірили.
Я розумію, що молодь – це майбутнє України, як молодий активіст готовий взяти на себе відповідальність за побудову цього кращого майбутнього. Лише разом ми зробимо більше! Об’єднавшись, ми зможемо досягнути позитивних перетворень в Житомирі та в Україні, впровадити ті ідеали та принципи, котрі відстоювали на Майдані.
Олександр Шевчук
– З якою командую плануєте йти на вибори у жовтні 2015 року?
Я є членом політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»». Політична сила виникла як журналістсько-громадський рух.
Відреагувавши на вимоги часу і суспільний запит на нову політичну якість, перевів свою діяльність у політичну площину. До «Народного контролю» постійно долучаються молоді, енергійні та ініціативні люди, які готові брати на себе відповідальність за зміни в країні.
«Народний контроль» – це вже потужна та відкрита платформа, яка об’єднала активних громадян по всій Україні під спільною ідеєю: «Разом зробимо більше!», адже лише об’єднавшись можна досягнути позитивних перетворень у країні.
– Які пріоритетні завдання Ви ставите перед собою?
Серед пріоритетних завдань на першому місці стоїть саме боротьба із корупцією. Також необхідно покращити умов для розвитку середнього й малого бізнесу, надати громадам можливість впливати та контролювати можновладців.
Інтерв’ю провела Оксана Безсмертна

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"