Последние новости
Главная / Новости / Поранені бійці з Житомирщини у госпіталі малюють картини для благодійного аукціону — Новости Житомира

Поранені бійці з Житомирщини у госпіталі малюють картини для благодійного аукціону — Новости Житомира

Поранені бійці з Житомирщини у госпіталі малюють картини для благодійного аукціону
Благодійний проект «Ти тільки живи!» днями відкрив онлайн-аукціон, де можна придбати картини авторства поранених бійців АТО. Усі кошти за лоти підуть на медичну підтримку поранених захисників України та придбання їм речей першої необхідності.
На сайті виставлено на продаж 44 роботи. Частина робіт – картини намальовані бійцями під час лікування у Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України. Більшість бійців вперше взяли пензлика в руки, коли їм почали викладати майстер-класи з художньої майстерності викладачі та студенти Київського інституту декоративно-прикладного мистецтва імені М.Бойчука. Серед малюнків переважає зображення природи України: «Веселка», «Зірка», «Море» та патріотичні мотиви: «Моя незалежність», «Нескорена квітка», «Незалежність», «Боротьба» та ін.
Серед картин є кілька робіт матері молодшого сержанта, уродженця Житомирщини . Тетяна Блохіна намалювала для Благодійного аукціону картини «Стежка до озера», «Перед дощем» та «Осінні пейзажі». Її син отримав тяжке мінно-вибухове поранення, але впевнений, що його патріотизм здолає всі перешкоди.
І ще один житомирський боєць – Ішмуратов Назарій – намалював під час лікування у госпіталі картини «Стан душі» і «Боротьба». Назарій отримав важке опікове поранення на Луганщині. Він одружений і має двох синів. Незважаючи на те, що сам потребує медичної допомоги, виручені кошти за свої картини хоче передати іншим бійцям на протезування.
Благодійний проект «Ти тільки живи!», заснований Асоціацією платників податків України під керівництвом Президента Грігола Катамадзе.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"