Последние новости
Главная / Новости / У квартирах житомирян температурний мінімум залишиться на рівні 18 градусів — Новости Житомира

У квартирах житомирян температурний мінімум залишиться на рівні 18 градусів — Новости Житомира

У квартирах житомирян температурний мінімум залишиться на рівні 18 градусів
У квартирах житомирян температурний мінімум залишиться на рівні 18 градусів Сьогодні, 14:14 Кабінет міністрів України не має наміру знижувати розрахункову базову температуру для житлових будинків з 18 до 16 градусів. Про це сьогодні, 8 вересня, під час круглого столу повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.
«Не збираємося. Температурний мінімум становитиме стільки, скільки він є зараз, на рівні 18 градусів», – наголосив Едуард Кругляк.
Раніше Мінрегіон допускав зниження температурного мінімуму для житлових приміщень з 18 до 16 градусів за умови гострого дефіциту газу.

Интересное

На Житомирщині для військовослужбовців Міноборони знайде 40 квартир — Новости Житомира

Міністерством оборони України було оголошено проведення конкурсу щодо закупівлі до 40 квартир на вторинному ринку (готове житло) та на умовах пайової участі для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей у Житомирі та області.  Серед основних вимог до квартир вторинного ринку – юридичний статус: оформлене у відповідності до чинного законодавства право власності