Последние новости
Главная / Новости / Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії — Новости Житомира

Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії — Новости Житомира

Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії
Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії Сьогодні, 15:52 11 серпня делегація Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії паном Майклом Феллоном, в рамках візиту в Україну, відвідає місця проведення підготовки українських військовослужбовців британськими інструкторами на полігоні 199 навчального центру.
Британська делегація огляне навчальні місця, ознайомиться з навчальним процесом, поспілкується з особовим складом інструкторів та з українськими військовослужбовцями.
Запланований підхід голови делегації до представників ЗМІ.
Зустріч журналістів, які висвітлюватимуть зазначений захід, на КПП 199 навчального центру (с. Тетерівка, Житомирської області) о 14.15 11 серпня 2015 року.
Джерело статті: Рупор Житомира

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"