Последние новости
Главная / Новости / Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії — Новости Житомира

Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії — Новости Житомира

Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії
Житомирську область відвідає Держсекретар з питань оборони Великої Британії Сьогодні, 15:52 11 серпня делегація Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії паном Майклом Феллоном, в рамках візиту в Україну, відвідає місця проведення підготовки українських військовослужбовців британськими інструкторами на полігоні 199 навчального центру.
Британська делегація огляне навчальні місця, ознайомиться з навчальним процесом, поспілкується з особовим складом інструкторів та з українськими військовослужбовцями.
Запланований підхід голови делегації до представників ЗМІ.
Зустріч журналістів, які висвітлюватимуть зазначений захід, на КПП 199 навчального центру (с. Тетерівка, Житомирської області) о 14.15 11 серпня 2015 року.
Джерело статті: Рупор Житомира

Интересное

На Житомирщині для військовослужбовців Міноборони знайде 40 квартир — Новости Житомира

Міністерством оборони України було оголошено проведення конкурсу щодо закупівлі до 40 квартир на вторинному ринку (готове житло) та на умовах пайової участі для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей у Житомирі та області.  Серед основних вимог до квартир вторинного ринку – юридичний статус: оформлене у відповідності до чинного законодавства право власності