Последние новости
Главная / Новости / Житомирська спортсменка Олена Лещенко перемогла на чемпіонаті України з таеквон-до ІТФ | Новости Житомира

Житомирська спортсменка Олена Лещенко перемогла на чемпіонаті України з таеквон-до ІТФ Сьогодні, 12:29 Житомирянка Олена Лещенко виграла чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед юнаків, юніорів та дорослих.
Змагання проходили в Харкові протягом 18-20 лютого і в них взяли участь 700 спортсменів із 17 областей. Підготував спортсменку житомирський тренер Олександр Леонідович Дротенко.
Золота медаль стала для Олени перепусткою на чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ, який відбудеться в період з 11 по 17 квітня в м. Салоніки (Греція).
Інша вихованка Олександра Дротенко Марія Шапран виграла в Харкові бронзу. Ще одна бронзова медаль дісталася Ользі Прилуцькій з Ємільчино (тренер Парфенюк Максим).
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

На конкурсі краси “Міс Україна-2015” житомирянка стала другою віце-міс — Новости Житомира

22 вересня відбувся відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси “Міс Україна-2015”. Переможницею стала 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока. Другою віце-міс стала 24-річна житомирянка Феріде Ібрагімова. Нагадаємо: Національний конкурс “Міс Україна” проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі “Міс Світу”. По материалам http://www.0412.ua/