Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі урочистою ходою, читанням віршів та покладанням квітів вшанували 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка | Новости Житомира

В Житомирі урочистою ходою, читанням віршів та покладанням квітів вшанували 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка | Новости Житомира

Двохсотріччя з дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка вшанували в Житомирі.
Зранку 9 березня кілька сотень житомирян зібрались на майдані Корольова та вирушили урочистою ходою до пам’ятника Тарасові Шевченку. За словами голови Житомирської облдержадміністрації Сидора Кізіна, вірші великого Кобзаря не втрачають своєї актуальності і сьогодні.
«Те, що Шевченко писав, усе, як про сьогоднішні події. Він нам дав базові принципи, дав нам дороговкази. З його словом ми продовжуємо боротьбу”», – сказав Сидір Кізін.
В урочистій ході також взяв участь і народний депутат України Геннадій Зубко з дружиною. Нардеп каже, символічним є те, що події, які відбуваються в державі, співпадають з двохсотріччям великого поета.
«Дуже приємно, що саме в двухсотріччя від дня народження Шевченка відбуваються такі події. Події, які, в першу чергу, згуртовують український народ, згуртовують українську націю, і дуже приємно бачити людей, які ще вчора відстоювали незалежність України на барикадах, а сьогодні відновлюють Україну, як нову державу», – сказав Геннадій Зубко.
На завершення акції близько восьмисот житомирян заспівали державний гімн та поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.
Участь у покладанні квітів також взяли голова обласної ради Віталій Француз, перший заступник мера Житомира Сергій Сухомлин, секретар міської ради Любов Цимбалюк.

Интересное

На конкурсі краси “Міс Україна-2015” житомирянка стала другою віце-міс — Новости Житомира

22 вересня відбувся відбувся фінал 25-го ювілейного національного конкурсу краси “Міс Україна-2015”. Переможницею стала 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока. Другою віце-міс стала 24-річна житомирянка Феріде Ібрагімова. Нагадаємо: Національний конкурс “Міс Україна” проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі “Міс Світу”. По материалам http://www.0412.ua/