Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі урочистою ходою, читанням віршів та покладанням квітів вшанували 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка | Новости Житомира

В Житомирі урочистою ходою, читанням віршів та покладанням квітів вшанували 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка | Новости Житомира

Двохсотріччя з дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка вшанували в Житомирі.
Зранку 9 березня кілька сотень житомирян зібрались на майдані Корольова та вирушили урочистою ходою до пам’ятника Тарасові Шевченку. За словами голови Житомирської облдержадміністрації Сидора Кізіна, вірші великого Кобзаря не втрачають своєї актуальності і сьогодні.
«Те, що Шевченко писав, усе, як про сьогоднішні події. Він нам дав базові принципи, дав нам дороговкази. З його словом ми продовжуємо боротьбу”», – сказав Сидір Кізін.
В урочистій ході також взяв участь і народний депутат України Геннадій Зубко з дружиною. Нардеп каже, символічним є те, що події, які відбуваються в державі, співпадають з двохсотріччям великого поета.
«Дуже приємно, що саме в двухсотріччя від дня народження Шевченка відбуваються такі події. Події, які, в першу чергу, згуртовують український народ, згуртовують українську націю, і дуже приємно бачити людей, які ще вчора відстоювали незалежність України на барикадах, а сьогодні відновлюють Україну, як нову державу», – сказав Геннадій Зубко.
На завершення акції близько восьмисот житомирян заспівали державний гімн та поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.
Участь у покладанні квітів також взяли голова обласної ради Віталій Француз, перший заступник мера Житомира Сергій Сухомлин, секретар міської ради Любов Цимбалюк.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"