Последние новости
Главная / Новости / Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин
Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн.
Про це пише “Вісник державних закупівель”.
Дата акцепту – 4 вересня.
Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244 тис. 883 грн. Власник фірми – Олександр Лісовець.
Чи були інші учасники торгів невідомо. Адже, частина взагалі не надала жодних документів.
Як писав Репортер, рік тому житомирські прикрдонники військової частини 1490 у двох київських компаній для різних міст України .. Інших учасників торгів тоді теж не було.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної