Последние новости
Главная / Новости / Президент Порошенко ігнорує електронні петиції громадян — Новости Житомира

Президент Порошенко ігнорує електронні петиції громадян — Новости Житомира

Президент Порошенко ігнорує електронні петиції громадян
Президент Порошенко ігнорує електронні петиції громадян Сьогодні, 11:39 На адресу президента України Петра Порошенка надійшло близько 8,5 тис. електронних петицій.
За інформацією в АП:
очікує на розгляд: №22/000048-еп – збільшення міри покарання державних службовців за хабарництво;
триває збір підписів – 7,8 тис. петицій;
відхилено – 0,44 тис. петицій;
очікує на публікацію – 0,2 тис. петицій.
Найчастіше у петиціях українці порушують такі питання: кадрової політики; податкової та митної політики; боротьби з корупцією; надання дозволу на зброю для населення; скасування недоторканності депутатів; підтримки енергозберігаючих технологій та опалення житла; тарифів на комунальні послуги для населення; екології; скасування (або перенесення терміну) запровадження ЗНО з англійської мови; відносин з Російською Федерацією; проведення антитерористичної операції; релігії (діяльності УПЦ МП) тощо.
В АПУ наголошують, що динаміка надходження письмових звернень громадян до президента України з моменту запровадження електронних петицій практично не змінилась.
Так, протягом серпня року кількість таких звернень (4571) порівняно з серпнем попереднього року зменшилась лише на 3,8 відсотка. При цьому 4412 звернень надійшло поштою та 159 звернень було отримано під час особистого прийому в Приймальні президента України. Протягом серпня 2014 року – 4138 та 614 звернень відповідно.
На розгляді у президента наразі перебувають п’ять петицій, однак Порошенко не висловив думку стосовно жодної з петицій, яка набрала необхідні 25 тис. голосів.
Адміністрація Президента України не вклалася в терміни розгляду першої електронної петиції.
Як повідомлялося, 4 вересня петиція про вільне володіння зброєю зібрала 25 тис. голосів, необхідних для її розгляду президентом.
Джерело статті: Український тиждень

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"