Последние новости
Главная / Новости / Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати — Новости Житомира

Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати — Новости Житомира

Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати
Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати Сьогодні, 14:10 Вже найближчим часом на розмір заробітної плати житомирських вчителів впливатиме успішність їх вихованців.
З такою заявою висткпив Прем’єр-мінінстр України Арсеній Яценюк.
“Справедливим буде наступне, цим законом ми вводимо систему, за якою кожен вчитель буде зацікавлений у тому, щоб у нього були кращі результати. Чим сильніше результат у кожного вчителя, тим більше він заробляє. Фактично, це система премій і бонусів за результатами оцінки діяльності кожного вчителя. Мова йде не тільки про те, що в цьому результаті буде кількість годин, скільки вчитель напрацював, і домашньої роботи, яку він напрацював з учнями. Мова йде про якість”, – заявив глава уряду.

Интересное

Обласний центр крові став інструментом в політичних розбірках, — обласна рада — Новости Житомира

Питання вдосконалення роботи Житомирського обласного центру крові обласної ради стало інструментом передвиборчих баталій різних політичних сил.  Про це інформує прес-служба обласної ради. Проти здійснення важливої реформи в галузі охорони здоров’я, подолання гострої для області проблеми – забезпечення медичних закладів якісними компонентами крові – виступають всі, хто не зумів досконало вивчити питання. У зв’язку з цим