Последние новости
Главная / Новости / Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати — Новости Житомира

Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати — Новости Житомира

Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати
Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати Сьогодні, 14:10 Вже найближчим часом на розмір заробітної плати житомирських вчителів впливатиме успішність їх вихованців.
З такою заявою висткпив Прем’єр-мінінстр України Арсеній Яценюк.
“Справедливим буде наступне, цим законом ми вводимо систему, за якою кожен вчитель буде зацікавлений у тому, щоб у нього були кращі результати. Чим сильніше результат у кожного вчителя, тим більше він заробляє. Фактично, це система премій і бонусів за результатами оцінки діяльності кожного вчителя. Мова йде не тільки про те, що в цьому результаті буде кількість годин, скільки вчитель напрацював, і домашньої роботи, яку він напрацював з учнями. Мова йде про якість”, – заявив глава уряду.

Интересное

Молодая пара из Донбасса начала новую жизнь в райцентре Житомирской области — Новости Житомира

Год назад молодая  пара Виталий и Анна из Дебальцево временно переехали в Андрушевку, пока не закончатся военные действия, которые начались на Донбассе. Тогда они не знали, что останутся здесь надолго, возможно и навсегда. Из документов у Виталия и Анны были только паспорта, из вещей – только летние. Поэтому, когда поняли, что возвращаться некуда, попросили помощи