Последние новости
Главная / Новости / Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати — Новости Житомира

Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати — Новости Житомира

Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати
Житомирські вчителі зароблятимуть собі бонуси до зарплати Сьогодні, 14:10 Вже найближчим часом на розмір заробітної плати житомирських вчителів впливатиме успішність їх вихованців.
З такою заявою висткпив Прем’єр-мінінстр України Арсеній Яценюк.
“Справедливим буде наступне, цим законом ми вводимо систему, за якою кожен вчитель буде зацікавлений у тому, щоб у нього були кращі результати. Чим сильніше результат у кожного вчителя, тим більше він заробляє. Фактично, це система премій і бонусів за результатами оцінки діяльності кожного вчителя. Мова йде не тільки про те, що в цьому результаті буде кількість годин, скільки вчитель напрацював, і домашньої роботи, яку він напрацював з учнями. Мова йде про якість”, – заявив глава уряду.

Интересное

Житомирские активисты объяснили причины разгрома палаток «Оппозиционного блока» — Новости Житомира

Активисты, которые вчера разгромили в Житомире палатки «Оппозиционного блока» и чуть не побили агитаторов, объяснили свои действия желанием «очистить город» от пропаганды против войны на Востоке Украины. "Носителей "рыговской идеологии" житомиряне должны знать в лицо. Житомирский оппоблок сегодня затеял пропагандировать житомирян против войны на Востоке Украины. Оказывается это мы затеяли войну на своей земле. А