Последние новости
Главная / Новости / У Бердичеві проведуть фестиваль сімейного відпочинку — Новости Житомира

У Бердичеві проведуть фестиваль сімейного відпочинку — Новости Житомира

У Бердичеві проведуть фестиваль сімейного відпочинку
15 серпня 2015 року у Бердичеві уперше відбудеться Фестиваль сімейного відпочинку «Family Fresh».
Захід пройде з 12:00 до 18:00 у міському парку ім. Шевченка.
Головна мета фестивалю – забезпечити сім’ям з дітьми та майбутнім батькам цікаве і корисне дозвілля.
На учасників фестивалю чекає різноманітна розважально-конкурсна програма дозвілля, майстер-класи, концертні виступи, ярмарок подарунків, які нікого не залишать байдужими.
У програмі: арт-food (смаколики своїми руками від ресторанів), ярмарок-виставка handmade (народні майстри), baby-базар (обмін дитячими речами), фото- та кінозона, свято книги, ляльковий театр, настольна ігротека, бізнес-ігри для малечі, веселі конкурси з аніматорами, crazy-лабораторія, шоу мильних бульбашок, аквагрим та бодіарт, змагання «Спортивна родина», марафонський забіг для дітей віком 2-3 роки на машинках, творчі майстер-класи з виготовлення чарівних поробок та багато-багато іншого.
За докладнішою інформацією звертатися до ГОЖОО «Воскресіння», телефон (097) 949-90-71 (керівник проекту – Оксана Антонівна).

Интересное

Обласний центр крові став інструментом в політичних розбірках, — обласна рада — Новости Житомира

Питання вдосконалення роботи Житомирського обласного центру крові обласної ради стало інструментом передвиборчих баталій різних політичних сил.  Про це інформує прес-служба обласної ради. Проти здійснення важливої реформи в галузі охорони здоров’я, подолання гострої для області проблеми – забезпечення медичних закладів якісними компонентами крові – виступають всі, хто не зумів досконало вивчити питання. У зв’язку з цим