Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в кукурудзі впіймали браконьєра — Новости Житомира

На Житомирщині в кукурудзі впіймали браконьєра — Новости Житомира

На Житомирщині в кукурудзі впіймали браконьєра
30 серпня рейдовою бригадою державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство» в мисливських угіддях Радомишльської районної громадської організації «Радомишльські мисливці» поблизу кукурудзяного поля був виявлений автомобіль ВАЗ 2109, а згодом затримано мисливця — жителя смт Брусилів, повідомляють у Прес-служба ЖОУЛМГ.
У порушника виявлено мисливську гладкоствольну зброю ИЖ – 43 М, 12 калібру з прикріпленим до неї ліхтарем, та набої, споряджені картеччю.
“Даний громадянин вчинив адміністративне правопорушення, тим, що здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час та з застосуванням заборонених знарядь, що є порушенням Закону України «Про мисливське господарство та полювання». На порушника складений відповідний протокол та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 1020 грн.” – зазначають у відомстві.
Як повідомляють лісники, в результаті проведених рейдів з 8 по 30 серпня 2015 року на порушників правил полювання складено 15 протоколів, вилучена одна одиниця мисливської вогнепальної зброї та накладено 3,9 тис. грн. штрафів.

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244