Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині в кукурудзі впіймали браконьєра — Новости Житомира

На Житомирщині в кукурудзі впіймали браконьєра — Новости Житомира

На Житомирщині в кукурудзі впіймали браконьєра
30 серпня рейдовою бригадою державного підприємства «Радомишльське лісомисливське господарство» в мисливських угіддях Радомишльської районної громадської організації «Радомишльські мисливці» поблизу кукурудзяного поля був виявлений автомобіль ВАЗ 2109, а згодом затримано мисливця — жителя смт Брусилів, повідомляють у Прес-служба ЖОУЛМГ.
У порушника виявлено мисливську гладкоствольну зброю ИЖ – 43 М, 12 калібру з прикріпленим до неї ліхтарем, та набої, споряджені картеччю.
“Даний громадянин вчинив адміністративне правопорушення, тим, що здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час та з застосуванням заборонених знарядь, що є порушенням Закону України «Про мисливське господарство та полювання». На порушника складений відповідний протокол та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 1020 грн.” – зазначають у відомстві.
Як повідомляють лісники, в результаті проведених рейдів з 8 по 30 серпня 2015 року на порушників правил полювання складено 15 протоколів, вилучена одна одиниця мисливської вогнепальної зброї та накладено 3,9 тис. грн. штрафів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"