Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині утримається максимальний 5 клас пожежної небезпеки — Новости Житомира

На Житомирщині утримається максимальний 5 клас пожежної небезпеки — Новости Житомира

На Житомирщині утримається максимальний 5 клас пожежної небезпеки
За прогнозом Житомирського гідрометцентру, з 9 по 10 серпня в області утримається максимальний 5 клас пожежної небезпеки. Очікується сильна спека до 35 градусів, яка триватиме до 13 серпня.
Минула доба вже принесла втрати в екосистемах, та обійстях громадян. Тільки на гасіння пожеж підрозділами ДСНС області здійснено 23 виїзди. Зусиллями рятувальників ліквідовано 10 пожеж сухої трави, вогнем знищено 19,5 гектарів трави. Пожежі траплялися як на території, що належить сільським радам, так і в приватному житловому секторі, де від палаючої трави, стерні перекидалися на будинки і господарські споруди.
Необережне поводження з вогнем, куріння, несправна електромережа – найчастіші чинники пожеж у побуті в цей період. В с. Лебединці Андрушівського району у приватному обійсті згорів дерев’яний сінник 4х 20 м та 22 тонни сіна в ньому. У с. Городище Черняхівського району вогонь знищив 1 т соломи, 1 т сіна та дрова.
В смт Народичі вогнеборцями вдалося врятувати 60-річного господаря, який мало не загинув у власному будинку через необережність під час куріння.
Також зареєстровано 4 пожежі сміття в містах Житомирі та Радомишлі. Опівночі рятувальники 13 державної пожежно-рятувальної частини у м. Малині ліквідовували пожежу на сміттєзвалищі комунального підприємства «Благоустрій». Вогнем знищено 500 м. кв. сміття.
Основними причинами пожеж у цей період є необережне поводження громадян з вогнем – розведення багаття, спалювання післяжнивних залишків, викидання у траву чи на узбіччя доріг недопалків цигарок або непогашений сірник. Даються взнаки і порушення громадянами правил пожежної безпеки у побуті. Вкрай важливо в цей період утримуватися від розведення вогню – не залежно від того, чи це в побуті на подвір’ї або городі, чи це в лісових масивах.
Варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей.

Интересное

Молодая пара из Донбасса начала новую жизнь в райцентре Житомирской области — Новости Житомира

Год назад молодая  пара Виталий и Анна из Дебальцево временно переехали в Андрушевку, пока не закончатся военные действия, которые начались на Донбассе. Тогда они не знали, что останутся здесь надолго, возможно и навсегда. Из документов у Виталия и Анны были только паспорта, из вещей – только летние. Поэтому, когда поняли, что возвращаться некуда, попросили помощи