Последние новости
Главная / Новости / Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням — Новости Житомира

Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням — Новости Житомира

Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням
Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням Сьогодні, 13:20 Протягом 29-31 серпня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира будуть служитися молебні для дітей перед початком навчального року.
29 серпня у день пiслясвято Успiння Пресвятої Богородиці після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 9.00, духовенство собору служитиме молебень перед початком навчання дітей о 10.20.
У неділю, 13-ту після П’ятидесятниці, 30 серпня, після Божественних Літургій, які розпочнуться о 10.00 та 12.00, молебні будуть проводитися об 11.30 і 13.20 відповідно.
У понеділок, 31 серпня, після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 8.00, духовенство собору служитиме молебень о 9.20.
«На молебні священнослужителі разом з вірянами молитимуться і проситимуть у Всесильного Господа благословення для дітей та вчителів на навчання, щоб Милосердний Господь «милостиво споглянув на дітей і послав на них духа премудрості і розуміння, відкрив розум і уста, просвітив серця їхні до прийняття доброго вчення», – йдеться у повідомленні прес-служби собору.
Духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору запрошує всіх школярів та студентів з батьками спільно помолитися у храмі та отримати благословення на успішне навчання.

Интересное

Порошенко призначив нового голову Брусилівської РДА — Новости Житомира

Президент України Петро Порошенко 14 серпня підписав розпорядження №662/2015-рп, яким призначив А.Шишковського головою Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті глави держави. Зазначимо, що раніше Брусилівську РДА очолював НІКОЛАЙЧУК Олег Леонідович. По материалам http://www.1.zt.ua/