Последние новости
Главная / Новости / Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням — Новости Житомира

Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням — Новости Житомира

Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням
Житомирських школярів і студентів запрошують на молебень перед навчанням Сьогодні, 13:20 Протягом 29-31 серпня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира будуть служитися молебні для дітей перед початком навчального року.
29 серпня у день пiслясвято Успiння Пресвятої Богородиці після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 9.00, духовенство собору служитиме молебень перед початком навчання дітей о 10.20.
У неділю, 13-ту після П’ятидесятниці, 30 серпня, після Божественних Літургій, які розпочнуться о 10.00 та 12.00, молебні будуть проводитися об 11.30 і 13.20 відповідно.
У понеділок, 31 серпня, після Божественної Літургії, яка розпочнеться о 8.00, духовенство собору служитиме молебень о 9.20.
«На молебні священнослужителі разом з вірянами молитимуться і проситимуть у Всесильного Господа благословення для дітей та вчителів на навчання, щоб Милосердний Господь «милостиво споглянув на дітей і послав на них духа премудрості і розуміння, відкрив розум і уста, просвітив серця їхні до прийняття доброго вчення», – йдеться у повідомленні прес-служби собору.
Духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору запрошує всіх школярів та студентів з батьками спільно помолитися у храмі та отримати благословення на успішне навчання.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів