Последние новости
Главная / Новости / Довічне позбавлення волі не завадило засудженому одружитись у Житомирській тюрмі — Новости Житомира

Довічне позбавлення волі не завадило засудженому одружитись у Житомирській тюрмі — Новости Житомира

Довічне позбавлення волі не завадило засудженому одружитись у Житомирській тюрмі
26 серпня 2015 року в умовах позбавлення волі офіційно поєднатися шлюбом зі своєю коханою вирішив один із засуджених, який відбуває покарання у Житомирській установі виконання покарань (№8) у вигляді довічного позбавлення волі.
Церемонія хоч і не була урочистою, але на традиційні запитання представників РАЦСу «Чи згодні ви стати чоловіком та дружиною?», молодята пообіцяли завжди кохати та бути вірними один одному. Закохані обмежились доволі символічними поцілунками, а пристрасті вирішили приберегти для тривалого побачення, яке наразі надане новоствореному подружжю у відповідності до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань.
Створення сім’ї є – важливий етап для кожної людини, особливо для тої, яка перебуває в місцях позбавлення волі. Такі заходи позитивно впливають на процес виховного впливу на засуджених і ув’язнених, допомагають їм планувати своє подальше законослухняне життя, – повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
За сприяння адміністрації протягом поточного року виявили бажання одружитись 4 ув’язнених та 7 засуджених, із яких 3 відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі в Житомирській УВП-8.

Интересное

Раніше судимий житель Житомирської області виніс із сільського клубу музичну апаратуру — Новости Житомира

Працівники карного розшуку Коростенського міськвідділу міліції затримали жителя райцентру за крадіжку музичного обладнання. Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області. «До чергової частини Коростенського міськвідділу міліції звернулась сільський голова с. Стремигорода із повідомленням про крадіжку з клубу музичної техніки. На місці події працівники міліції з’ясували, що зловмисник потрапив до приміщення вночі, розбивши