Последние новости
Главная / Новости / Довічне позбавлення волі не завадило засудженому одружитись у Житомирській тюрмі — Новости Житомира

Довічне позбавлення волі не завадило засудженому одружитись у Житомирській тюрмі — Новости Житомира

Довічне позбавлення волі не завадило засудженому одружитись у Житомирській тюрмі
26 серпня 2015 року в умовах позбавлення волі офіційно поєднатися шлюбом зі своєю коханою вирішив один із засуджених, який відбуває покарання у Житомирській установі виконання покарань (№8) у вигляді довічного позбавлення волі.
Церемонія хоч і не була урочистою, але на традиційні запитання представників РАЦСу «Чи згодні ви стати чоловіком та дружиною?», молодята пообіцяли завжди кохати та бути вірними один одному. Закохані обмежились доволі символічними поцілунками, а пристрасті вирішили приберегти для тривалого побачення, яке наразі надане новоствореному подружжю у відповідності до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань.
Створення сім’ї є – важливий етап для кожної людини, особливо для тої, яка перебуває в місцях позбавлення волі. Такі заходи позитивно впливають на процес виховного впливу на засуджених і ув’язнених, допомагають їм планувати своє подальше законослухняне життя, – повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.
За сприяння адміністрації протягом поточного року виявили бажання одружитись 4 ув’язнених та 7 засуджених, із яких 3 відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі в Житомирській УВП-8.

Интересное

«Житомиргаз» рассказал, как передавать показания счетчиков по электронной почте — Новости Житомира

«Житомиргаз» рассказал, как передавать показания счетчиков по электронной почте Сьогодні, 14:41 ПАО «Житомиргаз» сообщил, какие данные нужно сообщать при передаче информации по показателям счетчиков с помощью электронной почты. Об этом информирует пресс-служба компании. В дни пиковых нагрузок, когда потребители сообщают показания счетчиков, количество звонков в контакт-центр (55-80-04) возрастает в два-три раза. В такие дни не