Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі до кінця вересня діє акція «Океан подарунків» — Новости Житомира

У Житомирі до кінця вересня діє акція «Океан подарунків» — Новости Житомира

У Житомирі до кінця вересня діє акція «Океан подарунків»  
Замовники фабрики вікон та дверей «Океан» активно приймають участь в миттєвому розіграші цінних призів. Вже розіграно більше 300 подарунків: сертифікати на виготовлення вікон та дверей, москітні сітки, підвіконня, аргон, знижки та миючі засоби. Також визначився власник однієї з чотирьох чудових мультиварок! Щиро ввітаємо та бажаємо міцного здоров’я!
Нагадуємо, що акція діє до 30.09.2015. Приходьте! Замовляйте! Грайте і вигравайте! Чекаємо Вас у гості в усіх фірмових салонах!
Правила участі в акції «Океан подарунків» дуже прості. Вам необхідно:
1. З 25.07.15 до 30.09.15 придбати продукцію ТМ «Океан».
2. Витягнути зі скриньки скетч-картку, та стерти захисне покриття.
3. Пред’явити картку менеджеру та отримати подарунок.
Серед можливих подарунків – мультиварка, сертифікати на виготовлення вікон, підвіконня, москітні сітки, наповнення склопакету аргоном, знижки 50 грн та миючі засоби для вікон!
Приходьте! Замовляйте! Грайте і вигравайте!
Чекаємо Вас у гості в усіх фірмових салонах!
Адреси фірмових салонів можете дізнатися за посиланням http://okean.ua/v-kna-okean/kontakti.html або за телефоном гарячої лінії 551-000.
“>

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от