Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі до кінця вересня діє акція «Океан подарунків» — Новости Житомира

У Житомирі до кінця вересня діє акція «Океан подарунків» — Новости Житомира

У Житомирі до кінця вересня діє акція «Океан подарунків»  
Замовники фабрики вікон та дверей «Океан» активно приймають участь в миттєвому розіграші цінних призів. Вже розіграно більше 300 подарунків: сертифікати на виготовлення вікон та дверей, москітні сітки, підвіконня, аргон, знижки та миючі засоби. Також визначився власник однієї з чотирьох чудових мультиварок! Щиро ввітаємо та бажаємо міцного здоров’я!
Нагадуємо, що акція діє до 30.09.2015. Приходьте! Замовляйте! Грайте і вигравайте! Чекаємо Вас у гості в усіх фірмових салонах!
Правила участі в акції «Океан подарунків» дуже прості. Вам необхідно:
1. З 25.07.15 до 30.09.15 придбати продукцію ТМ «Океан».
2. Витягнути зі скриньки скетч-картку, та стерти захисне покриття.
3. Пред’явити картку менеджеру та отримати подарунок.
Серед можливих подарунків – мультиварка, сертифікати на виготовлення вікон, підвіконня, москітні сітки, наповнення склопакету аргоном, знижки 50 грн та миючі засоби для вікон!
Приходьте! Замовляйте! Грайте і вигравайте!
Чекаємо Вас у гості в усіх фірмових салонах!
Адреси фірмових салонів можете дізнатися за посиланням http://okean.ua/v-kna-okean/kontakti.html або за телефоном гарячої лінії 551-000.
“>

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних