Последние новости
Главная / Новости / В Коростенському районі лісокрадіїв спіймали на гарячому — Новости Житомира

В Коростенському районі лісокрадіїв спіймали на гарячому — Новости Житомира

В Коростенському районі лісокрадіїв спіймали на гарячому
Троє чоловіків були затримані правоохоронцями під час незаконної вирубки лісу на території одного з лісництв у Коростенському районі. Нині за даним фактом розпочато досудове розслідування.
«До міліції надійшло повідомлення про те, що на території одного з лісництв Коростенщини невідомі особи вирубують дерева.На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу, працівники якої виявили у лісі автомобіль «Даймлер-бенц», трактор та трьох жителів району віком від 22 до 43 років, які займалися незаконним видобутком деревини. У вантажному відсіку автівки міліціонери виявили докази їх протиправної діяльності – десяток укомплектованих кругляків свіжозрізаних стовбурів дуба», – інформує прес-служба міліції.
За словами чоловіків, вони заготовляли лісопродукцію для власних потреб.
Для подальшого з’ясування обставин затримані разом з транспортними засобами та незаконно здобутим дубом були доставлені до міськвідділу.
За фактом незаконної порубки лісу (ст.246 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження. За чинним законодавством затриманим загрожує покарання у вигляді штрафних санкцій, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі строком до 3 років та конфіскацією незаконного добутого.

Интересное

Ниже среднего. Глава Житомирской области на 15 месте в рейтинге губернаторов — Новости Житомира

Всеукраинское издание «Деловая столица» представила рейтинг губернаторов за первое полугодие 2015 года. Показатели регионов сравнили по двадцати общественно значимым критериям. Все цифры брали только из данных Госстата. По каждому критерию области насчитываются баллы в зависимости от занятых ими мест, затем подсчитывается сумма баллов по всем критериям, и по этой сумме ранжируются регионы, а вместе с