Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині міліціонери випололи у пенсіонерки мак на пиріжки — Новости Житомира

На Житомирщині міліціонери випололи у пенсіонерки мак на пиріжки — Новости Житомира

На Житомирщині міліціонери випололи у пенсіонерки мак на пиріжки
На присадибній ділянці пенсіонерки дільничні інспектори виявили незаконний посів нарковмісних рослин. Мак вилучено та направлено на експертне дослідження. Проводиться досудове розслідування.
У с. Новій Чорториї під час профілактичного рейду міліціонери виявили грядку, засаджену маком, у домогосподарстві 62-річної місцевої мешканки. Про це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Вирощування наркосировини жінка пояснила традиційно – для власних потреб, на пиріжки.
Втім рослини довелось сполоти. Вилучене було направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. За висновками його досліджень прийматиметься рішення про кваліфікацію події та відповідальність господарки незаконного посіву.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"