Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині міліціонери випололи у пенсіонерки мак на пиріжки — Новости Житомира

На Житомирщині міліціонери випололи у пенсіонерки мак на пиріжки — Новости Житомира

На Житомирщині міліціонери випололи у пенсіонерки мак на пиріжки
На присадибній ділянці пенсіонерки дільничні інспектори виявили незаконний посів нарковмісних рослин. Мак вилучено та направлено на експертне дослідження. Проводиться досудове розслідування.
У с. Новій Чорториї під час профілактичного рейду міліціонери виявили грядку, засаджену маком, у домогосподарстві 62-річної місцевої мешканки. Про це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Вирощування наркосировини жінка пояснила традиційно – для власних потреб, на пиріжки.
Втім рослини довелось сполоти. Вилучене було направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. За висновками його досліджень прийматиметься рішення про кваліфікацію події та відповідальність господарки незаконного посіву.

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244