Последние новости
Главная / Новости / За добу на Житомирщині рятувальники ліквідовували 2 загоряння сухої трави — Новости Житомира

За добу на Житомирщині рятувальники ліквідовували 2 загоряння сухої трави — Новости Житомира

За добу на Житомирщині рятувальники ліквідовували 2 загоряння сухої трави
За минулу дому на території області рятувальниками ліквідовано 2 загоряння сухої трави, загальною прощею близько 1,8 га.
Так, 26 серпня о 11:37 на пункт зв’язку 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Бердичів надійшло повідомлення про пожежу сухоcтою на землях запапсу Бердичівської міської ради.
Локалізувати пожежу рятувальникам вдалося о 12:07 та повністю ліквідувати о 13:30.
Цього ж дня о 14:50 до вогнеборців Черняхівського району надійшло повідомлення про пожежу сухої трави поблизу села Нераж. Вогонь помітили мешканці даного населеного пункту, саме вони і зателефонували до служби порятунку «101».

Интересное

Повідомлення СЕС: у яких районах Житомира вміст шкідливих речовин в повітрі перевищує норму — Новости Житомира

У зв’язку з виникненням на території Житомирської області пожеж фахівцями Держсанепідслужби здійснюється щоденний моніторинг стану забруднення атмосферного повітря населених пунктів. Про це Житомир.info повідомили в управлінні Держсанепідслужби Житомирської області. «Фахівцями Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 2 вересня здійснено дослідження повітря м. Житомира в районі Гідропарку; пл. Визволення, 1; вул. Жуйка, 18; вул.