Последние новости
Главная / Новости / У Держгеокадастрі повідомляють про шахрайську діяльність із виділенням землі в Глибочиці — Новости Житомира

У Держгеокадастрі повідомляють про шахрайську діяльність із виділенням землі в Глибочиці — Новости Житомира

У Держгеокадастрі повідомляють про шахрайську діяльність із виділенням землі в Глибочиці
Скандальна історія довкола виділення земельних ділянок воїнам АТО у с. Глибочиця продовжується. Сьогодні на прийомі начальника Головного управління Держгеокадастру Максима Глушаниці побувала сестра загиблого захисника Сергія Андрусенко Олена Ващенко. Вона розповіла про свавілля місцевого землеміра та відкритий спротив виконувати вимоги по виділенню землі сім’ї загиблого воїна.
Шахрайську діяльність підтверджують інші джерела, зокрема, про виділення земельних ділянок, призначених для АТОшників стороннім людям. За словами Максима Глушаниці, Головне управління на підставі колективного звернення мешканців села перенаправить звернення до правоохоронних органів для порушення кримінальної справи по факту зловживання повноваженнями працівника сільської ради. Та контролюватиме процес у межах своєї компетенції. А також всіляко сприятиме у пошуку та виділенню земельної ділянки для сім’ї загиблого, – повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"