Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон — Новости Житомира

На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон — Новости Житомира

На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон
На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон Сьогодні, 12:42 Музичний інструмент вартістю 15 тисяч гривень, який зник з оселі 73-річного жителя Новоград-Волинського району, правоохоронці розшукали у будинку 77-річного односельчанина заявника. По це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Про зникнення зі свого будинку вартісного акордеона «Баркарола» до міліції повідомив 73-річний житель с. Гульська. Пенсіонер розповів правоохоронцям, що декілька місяців не зазирав до місця його зберігання. Коли ж схаменувся, від музичного інструменту не залишилося й сліду.
Окрім того, заявник поділився з міліціонерами власними підозрами. Мовляв, на акордеон міг покласти око його односельчанин.
Перевіряючи отриману інформацію, правоохоронці побували в будинку 77-річного пенсіонера, який час від часу навідувався до заявника у гості. Виявилося, розшукуваний музичний інструмент дійсно перекочував до його оселі.
За яких обставин це трапилося і для чого вартісний акордеон знадобився старшому товаришеві пенсіонера, у рамках розпочатого розслідування з’ясовують міліціонери.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от