Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон — Новости Житомира

На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон — Новости Житомира

На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон
На Житомирщині 77-річний пенсіонер поцупив у молодшого друга акордеон Сьогодні, 12:42 Музичний інструмент вартістю 15 тисяч гривень, який зник з оселі 73-річного жителя Новоград-Волинського району, правоохоронці розшукали у будинку 77-річного односельчанина заявника. По це інформує прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Про зникнення зі свого будинку вартісного акордеона «Баркарола» до міліції повідомив 73-річний житель с. Гульська. Пенсіонер розповів правоохоронцям, що декілька місяців не зазирав до місця його зберігання. Коли ж схаменувся, від музичного інструменту не залишилося й сліду.
Окрім того, заявник поділився з міліціонерами власними підозрами. Мовляв, на акордеон міг покласти око його односельчанин.
Перевіряючи отриману інформацію, правоохоронці побували в будинку 77-річного пенсіонера, який час від часу навідувався до заявника у гості. Виявилося, розшукуваний музичний інструмент дійсно перекочував до його оселі.
За яких обставин це трапилося і для чого вартісний акордеон знадобився старшому товаришеві пенсіонера, у рамках розпочатого розслідування з’ясовують міліціонери.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

Обласний центр крові став інструментом в політичних розбірках, — обласна рада — Новости Житомира

Питання вдосконалення роботи Житомирського обласного центру крові обласної ради стало інструментом передвиборчих баталій різних політичних сил.  Про це інформує прес-служба обласної ради. Проти здійснення важливої реформи в галузі охорони здоров’я, подолання гострої для області проблеми – забезпечення медичних закладів якісними компонентами крові – виступають всі, хто не зумів досконало вивчити питання. У зв’язку з цим