Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі стартує проект підтримки родин учасників АТО — Новости Житомира

В Житомирі стартує проект підтримки родин учасників АТО — Новости Житомира

В Житомирі стартує проект підтримки родин учасників АТО
В суботу, 22 серпня 11.00 – 14. 00 на Майдані Корольова (біля кінотеатру Жовтень) відбудеться презентація проекту “Мій тато – герой!.
“Даний проект має на меті підтримку родин учасників АТО та загиблих Героїв і буде втілюватися у життя протягом шести місяців спільно з Психологічною Кризовою службою. Часто родини тих, хто бере участь у бойових діях на Сході залишаються сам на сам зі своїми страхами та проблемами. Саме тому ми хочемо надати можливість жінкам та матерям познайомитися, поспілкуватися, знайти коло взаємної підтримки, отримати психологічну допомогу . Також передбачається робота з дітьми: майстер класи, розвиваючі та спортивні заняття.”- говорить одна із організаторів заходу Тетяна Докиль.
На презентацію проекту організатори запрошують родини учасників АТО та всіх небайдужих житомирян. Які можуть зробити свій внесок у зборі канцелярії для діток загиблих Героїв. На тих, хто відвідає захід чекає велика кількість творчих майстер – класів з майстринями та психологами, майстер –класи з айкідо, східного та спортивно – бального танцю, розвиваючі та активні ігри, бодіарт для дітей. Організатори запрошують весело та з користю провести суботній день, відвідавши презентацію проекту.
Контактна особа Тетяна Докиль (096) 69 67 416
Організатори ГО “ДемАльянс Допомога Житомир”

Интересное

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил — Новости Житомира

У Житомирській області на 600 тис. грн. виявлено порушень митних правил Сьогодні, 09:46 На Житомирщині триває спецоперація “Рубіж 2015” за участі працівників митниці та оперативних співробітників ГУ ДФС області. Вона має на меті виявлення та припинення правопорушень митного та податкового законодавства. Так, вже у вересні спільна робоча група провела 10 контрольних оглядів імпортно-експортних вантажів. У