Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області в керівному складі ТВК найбільше представників від БПП та «Батьківщини» — Новости Житомира

У Житомирській області в керівному складі ТВК найбільше представників від БПП та «Батьківщини» — Новости Житомира

У Житомирській області в керівному складі ТВК найбільше представників від БПП та «Батьківщини»
У Житомирській області сформовано та працює 608 територіальних виборчих комісії. З них: одна обласна у Житомирі, п’ять міських: Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Малинська, Новоград-Волинська міська виборча комісія, 23 районні ТВК, дві районні в місті: Богунська та Корольовська районні у місті Житомирі виборчі комісії, 7 виборчих комісій міст районного значення: Андрушівська, Баранівська, Коростишівська, Овруцька, Олевська, Радомишельська, Чуднівська, 36 селищних та 534 сільських виборчих комісій.
Громадянська мережа на прес-конференції 22 вересня проаналізувала партійність керівного складу обласної, районних та міських ТВК Житомирської області.
Найбільше представників від Блоку Петра Порошенка, ВО «Батьківщина», «Опозиційного блок», «Народного Фронту» та Радикальної партії Олега Ляшка. Найменше – від партії «УКРОП», ВО «Свобода», УДАР Віталія Кличка, «Нова політика» та «Нова держава».
Така тенденція партійності керівного складу ТВК прослідковується по всій Україні.
Як повідомляв , у Житомирській області найдосвідченішими членами виборчих комісій та Лукуц Юрій Михайлович (Бердичівська міська ВК), Осовська Софія Олександрівна (Новоград-Волинська міська ВК), Борозенець Марія Михайлівна (Коростенська міська ВК), Лаетіна Олександра Дмитрівна та Яремчук Тамара Терентіївна (Житомирська міська ВК).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"