Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області проживає більше семи тисяч переселенців — Новости Житомира

У Житомирській області проживає більше семи тисяч переселенців — Новости Житомира

У Житомирській області проживає більше семи тисяч переселенців
У Житомирській області кількість переселенців продовжує зростати, на початок серпня їх зареєстровано – 7191 особа.
Про це повідомляє сайт Житомирської облдержадміністрації.
«За оперативними даними загальна кількість переселенців у Житомирській області станом на серпень 2015 року становить 7191 особу, у тому числі 1863 дитини, пенсіонерів та інвалідів – 2370 чол., чоловіків – 998, жінок – 1960, зокрема з АР Крим – 315 осіб, з території проведення АТО –6876 осіб. Разом з тим, резерв житла для вимушених переселенців становить 95 об’єктів, в яких можна розмістити 743 особи». – йдеться у повідомленні.
Всього в соціальних закладах тимчасово проживає 324 особи.
Зокрема, в готелі «Житомир» (Комунальне підприємство «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради) перебуває 84 особи, в «Санаторії для батьків з дітьми «Тетерів»» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів «Укрпрофоздоровниця» – 204 особи, у спортивно-оздоровчому таборі «Олімпієць» – 30 осіб, у Житомирському та Бердичівському геріатричних пансіонатах – по 3 особи.

Интересное

Прокурор ответил на вопросы и пригласил депутатов Житомирского облсовета заходить «в любое время» — Новости Житомира

Прокурор Житомирской области Любомир Вийтович на сессии Житомирского облсовета 10 сентября отчитался о результатах работы прокуратуры и ответил на вопросы депутатов. Депутат Валерий Нестеровский говорил о 54 судебных заседаниях, которые было за два года относительно комплекса «Чудодеево». «Уже сама общественность встает на защиту инвестора», – заявил Нестеровский. Прокурор сообщил, что по этому вопросу уже общался