Последние новости
Главная / Новости / Віднині набув чинності закон Порошенка про санкції — Новости Житомира

Віднині набув чинності закон Порошенка про санкції — Новости Житомира

Віднині набув чинності закон Порошенка про санкції
Віднині набув чинності закон Порошенка про санкції Сьогодні, 09:49 Вночі 22 вересня указ президента України Петра Порошенка про введення в дію рішення РНБО про санкції набув чинності, передає ТСН.
Укази ”Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” та про внесення змін до його доповнення набули чинності з моменту їх опублікування у вівторок вночі і оприлюднені в газеті центральних органів виконавчої влади України “Урядовий кур’єр”.
Згідно з текстом указу, санкції застосовуються до низки фізичних та юридичних осіб строком на один рік. Як повідомлялося, спочатку до списку увійшли 400 фізичних і 90 юридичних осіб РФ та інших країн, щодо яких застосовуються санкції.
Нагадаємо, що європейських журналістів остаточно виключили із санкційного списку України. Як відомо, у санкційний список були включені, зокрема іноземні громадяни, діяльність, або публічні виступи яких сприяли терористичним проявам на території України, дезінформували міжнародну громадськість щодо подій на окупованій територій, або які незаконно перетинали державний кордон України, з метою проникнення на окуповану територію.

Интересное

У Житомирі виконком затвердив перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації — Новости Житомира

Виконавчий комітет Житомирської міської ради визначив місця на території міста Житомира для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.   Перелік місць у людних місцях для обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року 1. На території Богунського району м. Житомира: –