Последние новости
Главная / Новости / Житомирянам куплять боксерський ринг на День міста — Новости Житомира

Житомирянам куплять боксерський ринг на День міста — Новости Житомира

Житомирянам куплять боксерський ринг на День міста
В Житомирі буде новий боксерський ринг. Гроші на його придбання виділили депутати на одній з останніх сесій міської ради.
Про це на засіданні міської координаційної ради по спорту повідомив заступник міського голови Житомира Володимир Бочковський, повідоля «».
– Цей ринг універсальний, з накриттям. Навіть якщо погодні умови будуть не зовсім сприятливі, спортсмени будуть захищені. Тому ми зможемо широко його використовувати в усіх заходах, які проводяться в місті для популяризації спорту. Сам ринг багатофункціональний. Окрім боксерів, його зможуть використовувати, наприклад, для показових виступів з гімнастики, аеробіки, дзюдо, самбо тощо. Нам є що показати і є чим пишатися, – розповів Олександр Бочковський.
За словами чиновника, придбання рингу – це серйозна подія, адже він давно потрібний місту. Раніше ринг доводилося привозити то з Новоград-Волинського, то з Бердичева.
Житомиряни зможуть побачити новий ринг вже на День народження міста, 12 вересня. Його виставлять на мадйані Корольова, де заплановано ряд спортивних заходів до Дня Житомира.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів