Последние новости
Главная / Новости / Житомирянам куплять боксерський ринг на День міста — Новости Житомира

Житомирянам куплять боксерський ринг на День міста — Новости Житомира

Житомирянам куплять боксерський ринг на День міста
В Житомирі буде новий боксерський ринг. Гроші на його придбання виділили депутати на одній з останніх сесій міської ради.
Про це на засіданні міської координаційної ради по спорту повідомив заступник міського голови Житомира Володимир Бочковський, повідоля «».
– Цей ринг універсальний, з накриттям. Навіть якщо погодні умови будуть не зовсім сприятливі, спортсмени будуть захищені. Тому ми зможемо широко його використовувати в усіх заходах, які проводяться в місті для популяризації спорту. Сам ринг багатофункціональний. Окрім боксерів, його зможуть використовувати, наприклад, для показових виступів з гімнастики, аеробіки, дзюдо, самбо тощо. Нам є що показати і є чим пишатися, – розповів Олександр Бочковський.
За словами чиновника, придбання рингу – це серйозна подія, адже він давно потрібний місту. Раніше ринг доводилося привозити то з Новоград-Волинського, то з Бердичева.
Житомиряни зможуть побачити новий ринг вже на День народження міста, 12 вересня. Його виставлять на мадйані Корольова, де заплановано ряд спортивних заходів до Дня Житомира.

Интересное

Молодая пара из Донбасса начала новую жизнь в райцентре Житомирской области — Новости Житомира

Год назад молодая  пара Виталий и Анна из Дебальцево временно переехали в Андрушевку, пока не закончатся военные действия, которые начались на Донбассе. Тогда они не знали, что останутся здесь надолго, возможно и навсегда. Из документов у Виталия и Анны были только паспорта, из вещей – только летние. Поэтому, когда поняли, что возвращаться некуда, попросили помощи