Последние новости
Главная / Новости / Новий голова Дергеокадастру у Житомирській області зустрівся з селянами, які перекривали дорогу через розпаювання земель — Новости Житомира

Новий голова Дергеокадастру у Житомирській області зустрівся з селянами, які перекривали дорогу через розпаювання земель — Новости Житомира

Новий голова Дергеокадастру у Житомирській області зустрівся з селянами, які перекривали дорогу через розпаювання земель
25 серпня у Житомирі відбулася зустріч начальника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області Максима Глушаниці з громадою Любарського району стосовно роздержавлення земель, які належали ДП «Новочорторийське».
Про це повідомляє прес-служба ГУ Держегокадастру у Житомирській області.
«ГУ Держгеокадастру в Житомирській області не приймало рішень в розпаюванні земель ДП «Новочорторийське», адже це не належить до сфери компетенції управління. Оскільки згідно ст. 25 та ст. 186 Земельного кодексу України проекти землеустрою щодо організації території земельних часток та рішення про приватизацію земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій приймають органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень за клопотанням працівників цих підприємств, установ та організацій. Тому є підтвердженням розпорядження голови Любарської районної державної адміністрації від 12.01.2015 №12, де зокрема і визначено список осіб, які мають право на отримання земельних ділянок», – йдеться у повідомленні.
За словами Максима Глушаниці, на отримання земельних паїв мають право 311 осіб, в тому числі 207 працівників ДП «Новочорторийське», пенсіонерів з їх числа та 104 працівників соціальної сфери. Він підкреслив, що згідно букві Закону, на свою долю землі не мають права ті громадяни, які на момент розподілу не являлися працівниками ДП, тобто були звільнені. Таких нараховується близько 129 осіб. І саме ці громадяни залишились невдоволеними.
Керівництво управління запропонувало учасникам зустрічі відшукати вільні земельні ділянки в межах Любарського району. Зокрема, на розгляд громади представлено землі, які знаходяться в постійному користуванні Агроколеджу. За результатами зустрічі селяни будуть звертатися до органів державної влади.
Як повідомляв , у селі Нова Чорторія Любарського району Житомирської області через розпаювання держпідприємства.
Фото прес-служби ГУ Держегокадастру у Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"