Последние новости
Главная / Новости / Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям — Новости Житомира

Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям
Депутати Житомирської облради хочуть додати 200 тис. грн до коштів на матеріальну допомогу виборцям Сьогодні, 10:36 Депутати Житомирської облради хочуть на 200 тис. грн збільшити суму коштів, які направляються на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам.
Проект рішення сесії про внесення змін до рішення обласної ради від 16.01.15 №1379 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2015 рік» опублікований на сайті облради 28 серпня.
«Викласти пункт 1 розділу 2 Програми у редакції «Матеріальна допомога громадянам, яка надається головою обласної ради, заступниками голови обласної ради, депутатами обласної ради – 1775,00 тис.грн. У рядку «Разом» розділу 2 цифру 3658,8 тис. грн замінити цифрою 3858,8 тис.грн», – йдеться у проекті рішення.
У Програмі, яка була прийнята на початку року, передбачалося виділення на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам 1 млн 575 тис. грн.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих рад.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Сергій Сухомлин став четвертим кандидатом, який подав документи для участі у виборах мера Житомира — Новости Житомира

 26 вересня перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин подав документи до Житомирської міської виборчої комісії. Сухомлин балотуватиметься на посаду мера Житомира, як кандидат від блоку Петра Порошенка. До цього документи вже подали 3 кандидати на посаду мера. «Ми вже отримали документи від 3-х кандидатів: перший був Кузнецов, вчора документи принесла Наталія Чиж від «Самопомочі», і