Последние новости
Главная / Новости / Житомирський бронетанковий завод підписав угоду про співпрацю із польською компанією PSO — Новости Житомира

Житомирський бронетанковий завод підписав угоду про співпрацю із польською компанією PSO — Новости Житомира

Житомирський бронетанковий завод підписав угоду про співпрацю із польською компанією PSO
Житомирський бронетанковий завод підписав угоду про співпрацю із польською компанією PSO Сьогодні, 12:01 На ХІІ Міжнародній спеціалізованій виставці “Зброя та безпека 2015” Державний концерн “Укроборонпром” підписав низку стратегічних документів, спрямованих на розвиток бронетанкового кластеру.
Зокрема, керівництво ДП “Житомирський бронетанковий завод” підписало угоду про співпрацю із польською компанією PSO. Згідно з новими домовленостями, завод отримає технології виробництва та оснащення бронетанкової техніки оптичними пристроями.
Заплановане і створення на ЖБТЗ центру їхнього сервісного обслуговування.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"