Последние новости
Главная / Новости / Працівникам Житомирського облавтодору пообіцяли виплатити борги по зарплаті до Нового року — Новости Житомира

Працівникам Житомирського облавтодору пообіцяли виплатити борги по зарплаті до Нового року — Новости Житомира

Працівникам Житомирського облавтодору пообіцяли виплатити борги по зарплаті до Нового року
На виплату заборгованості по зарплаті перед працівниками Житомирського облавтодору буде спрямовано кошти в сумі 2,8 млн грн, борги обіцяють погасити до грудня 2015 року.
Про це за результатами чергової зустрічі голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського з керівництвом ДП «Житомирський облавтодор» та Служби автомобільних доріг у Житомирській області 23 вересня повідомила прес-служба ОДА.
«Питання заборгованості в облавтодорі є катастрофічним: люди вже 3-4 місяці не отримують заробітну плату. Державне казначейство заблокувало рахунки Служби автомобільних доріг. Тобто, асигнування у розмірі 8,2 млн грн, які надходять з державного бюджету на утримання доріг та підготовку до осінньо-зимового періоду, не могли надійти. Сьогодні перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Ігор Костюк доповів, що кошти у сумі 5,5 млн грн. вже перераховані ДП «Житомирський облавтодор», з них 2, 8 млн. грн. підуть на виплату зарплатні», – інформує прес-служба.
«Запевняю, що вся заборгованість по зарплаті буде погашена до грудня місяця», – запевнив Ігор Костюк.
Сергій Машковський запевнив, що не допустить, щоб облавтодор збанкрутував.
«Ми маємо спрацювати всі: розблокувати рахунки, почати виплачувати заробітну плату людям, належно підготуватися до осінньо-зимового періоду», – сказав він.
За інформацією прес-служби, для ліквідації зимової слизькості в області заготовлено 20,2 тисяч тонн піску та 0,7 тис. тонн солі – це відповідно третя та десята частина від потреби.
«Ви, як керівники установ, абсолютно не думаєте наперед. Ви закуповуєте сіль, але не купили бензин. Як же ви збираєтесь розвозити сіль?» – звернувся губернатор до присутніх, зазначивши, що підготовка дорожників до зими є, як мінімум, неналежною.
Як повідомляв , минулого тижня в облдержадміністрації була , де було озвучено розмір боргів облавтодору – 23,4 млн грн.
У Житомирі КП «Управління автомобільних шляхів» вже провело тендер на закупівлю та для посипки доріг.

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/