Последние новости
Главная / Новости / «Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників — Новости Житомира

«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників — Новости Житомира

«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників
«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників Сьогодні, 16:56 ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» збирається придбати у фірми з Дніпропетровської області чотири найменування захисних шаф для лічильників електроенергії.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
За 4600 шаф для однофазних, 3000 – для трифазних та 1170 – для лічильників DOT 3-1 та DOT 3-1В енергетична компанія перерахує 1 мільйон 25 тисяч гривень на рахунок ТОВ «СД Енергопласт» (смт. Меліоративне Дніпропетровської області), пропозиція якого виявилася на 40 тис. грн дешевшою, ніж пропозиція єдиного конкурента – фірми «Плюс Маркет» з міста Дніпропетровськ.
Очікувана вартість закупівлі становила 1,098 млн грн.
В технічних вимогах вказано, що захисні шафи для приладів обліку електричної енергії мають бути призначені для підключення споживачів до електричної мережі і мати термін використання не менше 25 років. Вони мають бути світло-сірого кольору, мати оглядове вікно зі скла для зняття показань та витримувати температуру від -30 до +55 градусів Цельсія.

Интересное

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь — Новости Житомира

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь Сьогодні, 16:28 В Украине с 1 сентября вырастут минимальные розничные цены на алкогольные напитки. Сегодня начинается уже второй этап подорожания крепких напитков. В рамках второго этапа, минимальная цена водки (0,5 л) вырастет на 10% – с 50 грн до 55 грн; виски (0,5 л) – на 0,9% (с