Последние новости
Главная / Новости / «Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників — Новости Житомира

«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників — Новости Житомира

«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників
«Житомиробленерго» збирається на мільйон гривень накупити захисних шаф для лічильників Сьогодні, 16:56 ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» збирається придбати у фірми з Дніпропетровської області чотири найменування захисних шаф для лічильників електроенергії.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
За 4600 шаф для однофазних, 3000 – для трифазних та 1170 – для лічильників DOT 3-1 та DOT 3-1В енергетична компанія перерахує 1 мільйон 25 тисяч гривень на рахунок ТОВ «СД Енергопласт» (смт. Меліоративне Дніпропетровської області), пропозиція якого виявилася на 40 тис. грн дешевшою, ніж пропозиція єдиного конкурента – фірми «Плюс Маркет» з міста Дніпропетровськ.
Очікувана вартість закупівлі становила 1,098 млн грн.
В технічних вимогах вказано, що захисні шафи для приладів обліку електричної енергії мають бути призначені для підключення споживачів до електричної мережі і мати термін використання не менше 25 років. Вони мають бути світло-сірого кольору, мати оглядове вікно зі скла для зняття показань та витримувати температуру від -30 до +55 градусів Цельсія.

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/