Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області ледь не підірвався тракторист — Новости Житомира

У Житомирській області ледь не підірвався тракторист — Новости Житомира

У Житомирській області ледь не підірвався тракторист
Вихідними поблизу с. Химрич Романівського району Житомирській області збираючи врожай, чоловік ледь не підірвався на артилерійських снарядах.
Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«29 серпня поблизу села Химрич Романівського району місцевим жителем виявлено 24 артилерійських снаряди часів Другої світової війни. Чоловік натрапив на небезпечні знахідки під час того, коли на тракторі збирав врожай», – сказав Микола Мінчук.
Держслужбовець нагадує, що у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, необхідно обгородити місце їх знаходження, організувати охорону та негайно сповістити місцеві органи виконавчої влади, відділення міліції та пожежно-рятувальну службу ДСНС.

Интересное

Сергій Сухомлин став четвертим кандидатом, який подав документи для участі у виборах мера Житомира — Новости Житомира

 26 вересня перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин подав документи до Житомирської міської виборчої комісії. Сухомлин балотуватиметься на посаду мера Житомира, як кандидат від блоку Петра Порошенка. До цього документи вже подали 3 кандидати на посаду мера. «Ми вже отримали документи від 3-х кандидатів: перший був Кузнецов, вчора документи принесла Наталія Чиж від «Самопомочі», і