Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області ледь не підірвався тракторист — Новости Житомира

У Житомирській області ледь не підірвався тракторист — Новости Житомира

У Житомирській області ледь не підірвався тракторист
Вихідними поблизу с. Химрич Романівського району Житомирській області збираючи врожай, чоловік ледь не підірвався на артилерійських снарядах.
Про це розповів головний спеціаліст управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.
«29 серпня поблизу села Химрич Романівського району місцевим жителем виявлено 24 артилерійських снаряди часів Другої світової війни. Чоловік натрапив на небезпечні знахідки під час того, коли на тракторі збирав врожай», – сказав Микола Мінчук.
Держслужбовець нагадує, що у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, необхідно обгородити місце їх знаходження, організувати охорону та негайно сповістити місцеві органи виконавчої влади, відділення міліції та пожежно-рятувальну службу ДСНС.

Интересное

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь — Новости Житомира

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь Сьогодні, 16:28 В Украине с 1 сентября вырастут минимальные розничные цены на алкогольные напитки. Сегодня начинается уже второй этап подорожания крепких напитков. В рамках второго этапа, минимальная цена водки (0,5 л) вырастет на 10% – с 50 грн до 55 грн; виски (0,5 л) – на 0,9% (с