Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі змагалися на конях — Новости Житомира

У Житомирі змагалися на конях — Новости Житомира

У Житомирі змагалися на конях
26 вересня у Житомирі пройшов фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся».
На святі організатори презентували оздоровчу їзду, виступ діточок з особливими потребами на конях, концертну програму, змагання козаків на конях, проходження вершниками “української стежки”, козацькі розваги, приготування козацького кулішу, розіграш призів та нагородження переможців.
Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно-патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244