Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі змагалися на конях — Новости Житомира

У Житомирі змагалися на конях — Новости Житомира

У Житомирі змагалися на конях
26 вересня у Житомирі пройшов фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся».
На святі організатори презентували оздоровчу їзду, виступ діточок з особливими потребами на конях, концертну програму, змагання козаків на конях, проходження вершниками “української стежки”, козацькі розваги, приготування козацького кулішу, розіграш призів та нагородження переможців.
Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно-патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"