Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі змагалися на конях — Новости Житомира

У Житомирі змагалися на конях — Новости Житомира

У Житомирі змагалися на конях
26 вересня у Житомирі пройшов фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся».
На святі організатори презентували оздоровчу їзду, виступ діточок з особливими потребами на конях, концертну програму, змагання козаків на конях, проходження вершниками “української стежки”, козацькі розваги, приготування козацького кулішу, розіграш призів та нагородження переможців.
Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно-патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.

Интересное

На Житомирщине предоставлено уже 96,5% жилищных субсидий — Новости Житомира

По состоянию на 11.09.2015 года в райгоруправления труда и социальной защиты населения за назначением субсидии по новому порядку обратилось 86,3 тыс домохозяйств. Предоставлено запросы в ПФУ, ГФС и других организаций по 120,2 тыс дел (новые обращения и те, которые действовали в отопительный период 2014/2015 года). На сегодня почти по 120,3 тыс дел, что составляет 96,5% от