Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на вул. Шевченка діти розбирати фундамент майбутнього магазину, а дорослі – перекрили дорогу — Новости Житомира

У Житомирі на вул. Шевченка діти розбирати фундамент майбутнього магазину, а дорослі – перекрили дорогу — Новости Житомира

У Житомирі на вул. Шевченка діти розбирати фундамент майбутнього магазину, а дорослі – перекрили дорогу
У четвер 27 серпня о 18:00 близько 50 чоловік перекрили дорогу на вулиці Шевченка. На знак протесту проти будівництва магазину , щоб звернути увагу міської влади.
За словами місцевих жителів, цього дня мала відбутися зустріч із забудовником, натомість о п’ятій вечора у подвір’я приїхав самоскид і працівники почали заливати бетоном фундамент. Це обурило мешканців і вони вирішили вийти на акцію протесту.
«Будівництво як вели, так і ведуть, ще з більшими темпами. Коли ви приїздили, ви бачили, що тільки одна площадка була. Зараз дивіться що відбувається. Тобто, народ ігнорують повністю. На нас увагу ніхто не хоче звертати. Ми вже зверталися в інстанції. Ніхто нас не хоче чути. Може так нас почують. Ходили до виконкому, давали заяву на нас ніхто не звертає увагу. Сьогодні ніби мали власники приїхати. Вони не приїхали, тобто нас ігнорують з усіх боків. Ми вирішили зробити акцію протесту і перекрили дорогу, щоб на нас звернули увагу», – каже старший будинку Шевченка, 37 Ігор Виноградов
Близько сьомої години на місце прибули співробітники міліції та перекрили з обох боків дорогу, щоб не допустити аварійної ситуації. Тим часом батьки, а також діти, які гуляли у подвір’ї почали самотужки розбирати конструкції фундаменту: знімати опори та виймати сталеві стрижні. Міліція, яка знаходилася поруч, навіть не намагалася зупинити дітей.
О восьмій годині вечора місцеві мешканці вирішили тимчасово припинити акцію і зібратися наступного дня в цей же час, якщо міська влада і надалі ігноруватиме мешканців.
Будівництво як вели, так і ведуть, ще з більшими темпами. Коли ви приїздили, ви бачили, що тільки одна площадка. Зараз дивіться що відбувається. Тобто, народ ігнорують повністю. На нас увагу ніхто не хоче звертати. Ми вже зверталися в інстанції. Ніхто нас не хочу чути. Може так нас почують. Тобто, ходили до виконкому, давали заяву на нас ніхто не звертає увагу. Сьогодні ніби мали власники приїхати. Вони не приїхали, тобто нас ігнорують з усіх боків. Тобто, ми вирішили зробити акцію протесту і перекрили дорогу, щоб на нас звернули увагу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"