Последние новости
Главная / Новости / Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську — Новости Житомира

Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську — Новости Житомира

Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську
Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську Сьогодні, 09:12 «Житомир-онлай» вітає з Днем народження талановиту житомирянку Юлію Хмілевську. Ми щиро дякуємо Юлі за дружбу! А ще за оригінальні ідеї, яка надихають нас на цікаві матеріали. Ми спільно наповнюємо інформаційний простір позитивом, що подобається нашим читачам.
Щиро бажаємо Юлі творчої наснаги, впевненості в собі, багато нових ідей, шаленої популярності і задоволення від роботи. А ще вдячності від друзів та знайомих за казку, гарний настрій і приємні емоції, які Юля дарує всім навколо.
Сподіваємося, що найближчим часом Юлія Хмілевська створить черговий інформаційний привід для наших читачів. Юлю, двері нашої редакції завжди відчинені для твоїх ідей.
Гарного свята, незабутніх вражень, багато подарунків та море теплих і щирих слів у День народження!
Джерело статті:

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних