Последние новости
Главная / Новости / Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську — Новости Житомира

Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську — Новости Житомира

Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську
Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську Сьогодні, 09:12 «Житомир-онлай» вітає з Днем народження талановиту житомирянку Юлію Хмілевську. Ми щиро дякуємо Юлі за дружбу! А ще за оригінальні ідеї, яка надихають нас на цікаві матеріали. Ми спільно наповнюємо інформаційний простір позитивом, що подобається нашим читачам.
Щиро бажаємо Юлі творчої наснаги, впевненості в собі, багато нових ідей, шаленої популярності і задоволення від роботи. А ще вдячності від друзів та знайомих за казку, гарний настрій і приємні емоції, які Юля дарує всім навколо.
Сподіваємося, що найближчим часом Юлія Хмілевська створить черговий інформаційний привід для наших читачів. Юлю, двері нашої редакції завжди відчинені для твоїх ідей.
Гарного свята, незабутніх вражень, багато подарунків та море теплих і щирих слів у День народження!
Джерело статті:

Интересное

В Киеве женщину переехал трактор — Новости Житомира

В Киеве женщину переехал трактор Сьогодні, 15:19 Пострадавшая находится в больнице. В Днепровском районе украинской столицы на 56-летнюю женщину наехал неисправный трактор, который случайно выкатился во двор. В результате происшествия, пострадавшая получила переломы обоих ног. Об этом сообщили УНН. Трактор находился на ремонте. Почему он выкатился во двор, пока неизвестно. По словам медиков, у женщины