Последние новости
Главная / Новости / Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську — Новости Житомира

Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську — Новости Житомира

Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську
Сайт «Житомир-онлайн» вітає з Днем народження Юлію Хмілевську Сьогодні, 09:12 «Житомир-онлай» вітає з Днем народження талановиту житомирянку Юлію Хмілевську. Ми щиро дякуємо Юлі за дружбу! А ще за оригінальні ідеї, яка надихають нас на цікаві матеріали. Ми спільно наповнюємо інформаційний простір позитивом, що подобається нашим читачам.
Щиро бажаємо Юлі творчої наснаги, впевненості в собі, багато нових ідей, шаленої популярності і задоволення від роботи. А ще вдячності від друзів та знайомих за казку, гарний настрій і приємні емоції, які Юля дарує всім навколо.
Сподіваємося, що найближчим часом Юлія Хмілевська створить черговий інформаційний привід для наших читачів. Юлю, двері нашої редакції завжди відчинені для твоїх ідей.
Гарного свята, незабутніх вражень, багато подарунків та море теплих і щирих слів у День народження!
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"