Последние новости
Главная / Новости / Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира» — Новости Житомира

Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира» — Новости Житомира

Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира»
Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира» Сьогодні, 14:35 Депутат Житомирської міської ради Сергій Онищук отримав повістку під час четвертої хвилі часткової мобілізації і без вагань пішов захищати Україну. Після тренувань у навчальному центрі «Десна» Сергій вирушив на виконання бойових завдань. Зараз він у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти перебуває в 6 км від селища Широкіне на Донеччині.
«Обстріли з артилерії не припиняються. Сепаратисти щоночі та навіть вдень обстрілюють навколишні села. На голову просто сиплять різні артснаряди», – розповів Сергій Онищук у телефонній розмові журналісту нашого сайту.
Разом зі своїми бойовими побратимами Сергій здійснює бойове чергування з протиповітряної оборони. За його словами, бійці контролюють все, що літає до 3,5 тис. м над землею.
Щодо настроїв місцевого населення, то Сергій Онищук наголошує: «Жителі Маріуполя дуже змінилися після січневих обстрілів міста. Зараз все маріупольське населення чітко поділене на дві групи: у 50% жителів проукраїнські настрої, а в інших 50% – проросійські».
Житомирський боєць не скаржиться на матеріально-технічне забезпечення українських воїнів. Він постійно слідкує за новинами і про багато подій в зоні АТО дізнається з мережі інтернет.
Сергій Онищук не береться прогнозувати, коли саме буде врегульований конфлікт у зоні проведення АТО. Він переконаний: «Нічого не зміниться, поки живі ті, кому це вигідно. До цього причетні багато людей, у тому числі й ті, хто здійснює поставки для української армії».
На запитання, чи варто жителям Житомирщини боятися ескалації конфлікту на Донбасі і просування ворожих сил вглиб України, Сергій відповідає: «У сепаратистів не вистачить сил, щоб дійти до Житомира. Це бандити і маргінали, в яких немає цінностей та ідеології. Тут щодня порушуються так звані «мінські домовленості», доказом чого є безперервні обстріли з ворожої сторони».
Джерело статті:

Интересное

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь — Новости Житомира

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь Сьогодні, 16:28 В Украине с 1 сентября вырастут минимальные розничные цены на алкогольные напитки. Сегодня начинается уже второй этап подорожания крепких напитков. В рамках второго этапа, минимальная цена водки (0,5 л) вырастет на 10% – с 50 грн до 55 грн; виски (0,5 л) – на 0,9% (с