Последние новости
Главная / Новости / Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира» — Новости Житомира

Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира» — Новости Житомира

Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира»
Житомирський боєць Сергій Онищук: «У сепаратистів не вистачить сил дійти Житомира» Сьогодні, 14:35 Депутат Житомирської міської ради Сергій Онищук отримав повістку під час четвертої хвилі часткової мобілізації і без вагань пішов захищати Україну. Після тренувань у навчальному центрі «Десна» Сергій вирушив на виконання бойових завдань. Зараз він у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти перебуває в 6 км від селища Широкіне на Донеччині.
«Обстріли з артилерії не припиняються. Сепаратисти щоночі та навіть вдень обстрілюють навколишні села. На голову просто сиплять різні артснаряди», – розповів Сергій Онищук у телефонній розмові журналісту нашого сайту.
Разом зі своїми бойовими побратимами Сергій здійснює бойове чергування з протиповітряної оборони. За його словами, бійці контролюють все, що літає до 3,5 тис. м над землею.
Щодо настроїв місцевого населення, то Сергій Онищук наголошує: «Жителі Маріуполя дуже змінилися після січневих обстрілів міста. Зараз все маріупольське населення чітко поділене на дві групи: у 50% жителів проукраїнські настрої, а в інших 50% – проросійські».
Житомирський боєць не скаржиться на матеріально-технічне забезпечення українських воїнів. Він постійно слідкує за новинами і про багато подій в зоні АТО дізнається з мережі інтернет.
Сергій Онищук не береться прогнозувати, коли саме буде врегульований конфлікт у зоні проведення АТО. Він переконаний: «Нічого не зміниться, поки живі ті, кому це вигідно. До цього причетні багато людей, у тому числі й ті, хто здійснює поставки для української армії».
На запитання, чи варто жителям Житомирщини боятися ескалації конфлікту на Донбасі і просування ворожих сил вглиб України, Сергій відповідає: «У сепаратистів не вистачить сил, щоб дійти до Житомира. Це бандити і маргінали, в яких немає цінностей та ідеології. Тут щодня порушуються так звані «мінські домовленості», доказом чого є безперервні обстріли з ворожої сторони».
Джерело статті:

Интересное

Сергій Сухомлин став четвертим кандидатом, який подав документи для участі у виборах мера Житомира — Новости Житомира

 26 вересня перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин подав документи до Житомирської міської виборчої комісії. Сухомлин балотуватиметься на посаду мера Житомира, як кандидат від блоку Петра Порошенка. До цього документи вже подали 3 кандидати на посаду мера. «Ми вже отримали документи від 3-х кандидатів: перший був Кузнецов, вчора документи принесла Наталія Чиж від «Самопомочі», і