Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа
На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа Сьогодні, 13:33 Комітет виборців України склав рейтинг найпоширеніших форм роботи з електоратом, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати ще до старту виборчої кампанії.
Щодо Житомирської області, то протягом червня-серпня кандидати для підвищення свого рейтингу найчастіше використовували матеріали в ЗМІ; публічні дебати, дискусії, круглі столи, прес-конференції; мітинги, походи, демонстрації, пікети.
Експерти зробили висновок про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Интересное

Молодая пара из Донбасса начала новую жизнь в райцентре Житомирской области — Новости Житомира

Год назад молодая  пара Виталий и Анна из Дебальцево временно переехали в Андрушевку, пока не закончатся военные действия, которые начались на Донбассе. Тогда они не знали, что останутся здесь надолго, возможно и навсегда. Из документов у Виталия и Анны были только паспорта, из вещей – только летние. Поэтому, когда поняли, что возвращаться некуда, попросили помощи