Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа
На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа Сьогодні, 13:33 Комітет виборців України склав рейтинг найпоширеніших форм роботи з електоратом, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати ще до старту виборчої кампанії.
Щодо Житомирської області, то протягом червня-серпня кандидати для підвищення свого рейтингу найчастіше використовували матеріали в ЗМІ; публічні дебати, дискусії, круглі столи, прес-конференції; мітинги, походи, демонстрації, пікети.
Експерти зробили висновок про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Интересное

Прокурор ответил на вопросы и пригласил депутатов Житомирского облсовета заходить «в любое время» — Новости Житомира

Прокурор Житомирской области Любомир Вийтович на сессии Житомирского облсовета 10 сентября отчитался о результатах работы прокуратуры и ответил на вопросы депутатов. Депутат Валерий Нестеровский говорил о 54 судебных заседаниях, которые было за два года относительно комплекса «Чудодеево». «Уже сама общественность встает на защиту инвестора», – заявил Нестеровский. Прокурор сообщил, что по этому вопросу уже общался