Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа
На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа Сьогодні, 13:33 Комітет виборців України склав рейтинг найпоширеніших форм роботи з електоратом, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати ще до старту виборчої кампанії.
Щодо Житомирської області, то протягом червня-серпня кандидати для підвищення свого рейтингу найчастіше використовували матеріали в ЗМІ; публічні дебати, дискусії, круглі столи, прес-конференції; мітинги, походи, демонстрації, пікети.
Експерти зробили висновок про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"