Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа — Новости Житомира

На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа
На Житомирщині кандидати на місцеві вибори найчастіше рекламують себе через мас-медіа Сьогодні, 13:33 Комітет виборців України склав рейтинг найпоширеніших форм роботи з електоратом, які використовували місцеві організації політичних партій та потенційні кандидати ще до старту виборчої кампанії.
Щодо Житомирської області, то протягом червня-серпня кандидати для підвищення свого рейтингу найчастіше використовували матеріали в ЗМІ; публічні дебати, дискусії, круглі столи, прес-конференції; мітинги, походи, демонстрації, пікети.
Експерти зробили висновок про те, що політичні партії та потенційні кандидати наразі не ведуть змістовної роботи із виборцями і зосередились на поширенні власних ідей через менш конструктивні форми роботи.

Интересное

Прикордонники за 13 млн. грн. закуплять оливи для автівок одеської та житомирської частин — Новости Житомира

Військова частина 1490, 23311286, вул.Промислова, 1, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирської області закупить для себе та одеситів оливи на 13 млн. грн. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 4 вересня. Торги виграли дві компанії: черкаське ТОВ “Гліцоіл” Володимира Редчиця – на суму 5 млн. 800 тис. 296.06 грн. та ПП “Лана” із с. Зарічани – на суму 7 млн. 244