Последние новости
Главная / Новости / Команда житомирських ЮІРівців узяла участь у Всеукраїнському святі дорожнього руху. ФОТО — Новости Житомира

Команда житомирських ЮІРівців узяла участь у Всеукраїнському святі дорожнього руху. ФОТО — Новости Житомира

Команда житомирських ЮІРівців узяла участь у Всеукраїнському святі дорожнього руху. ФОТО
Днями з м. Одеси, де відбувся 39-й Всеукраїнський зліт юних інспекторів руху, повернулася команда «АвтоЛад» Тетерівської загальноосвітньої школи Житомирського району. За результатами конкурсів, житомирці увійшли у п’ятірку кращих команд ЮІР України.
Щорічний Всеукраїнський зліт ЮІРівців відбувся цього разу в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» м.Одеси. Серед 25 команд-учасників, які взяли участь у конкурсах, були і юні інспектори руху з Тетерівської загальноосвітньої школи Житомирського району.
Традиційно змагання юних помічників ДАІшників розпочалися з конкурсу на найвправнішого регулювальника, в якому учасники демонстрували уміння управлятися з умовними транспортними потоками та пішоходами.
Черговим іспитом стала велоестафета. Неабияку обізнаність у наданні першої медичної допомоги показали ЮІРвці у відповідному конкурсі. А найсерйознішим етапом змагань, без заперечень, став іспит зі знання Правил дорожнього руху.
Заключним розважально-пізнавальним конкурсом став виступ агітбригад. Слід відмітити, що житомирці порадували журі та усіх учасників свята вдалими та змістовними жартами. Вони зосередили увагу своїх ровесників на проблемі безпеки дорожнього руху, часом гумористично інсценуючи небажані наслідки небезпечної поведінки на шляхах, прищеплювали дітям повагу до професії працівника міліції, і, звісно, пропагували вивчення ПДР.
Тож команда ЮІР «АвтоЛад» гідно представила Житомирську область на Всеукраїнському зльоті та зайняла почесне 4 місце, увійшовши у п’ятірку кращих команд-учасниць. На згадку про незабутні дні, проведені в атмосфері сміху, дружби і доброзичливості, діти отримали грамоти, заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"