Последние новости
Главная / Новости / Власниця ресторанно-готельного комплексу «Волна» перешкоджає роботі комунальників,– депутат Житомирської міськради — Новости Житомира

Власниця ресторанно-готельного комплексу «Волна» перешкоджає роботі комунальників,– депутат Житомирської міськради — Новости Житомира

Власниця ресторанно-готельного комплексу «Волна» перешкоджає роботі комунальників,– депутат Житомирської міськради
Власниця ресторанно-готельного комплексу «Волна» продовжує господарювати на самовільно захопленій території і перешкоджає роботі комунальних служб, – розповідає депутат Житомирської міської ради Володимир Тичина.
У суботу 19 вересня працівників комунального підприємства по експлуатації штучних споруд не пустили виконувати роботи з очистки русла річки Крошенка. Геннадій Троншківський, який живе неподалік, розповідає: власниця закладу не пустила працівників і налаштувала проти них місцевих мешканців.
«Власниця «Волни» сказала, що то все їхнє, і це все самоправно все це зайняте. Поїхали до моїх сусідів і тих, що проживають на вулиці Наливайка, котрих настрополили проти Тичини, проти нас і зібрали цілу делегацію. Різними словами нас обкладали: що ми бандити, що ми це все самовільно робимо, від людей приховуємо, не даємо тут проходу, нічого», – розповідає Геннадій Троншківський.
За фактом будівництва у відношенні власниці ресторанно-готельного комплексу вже відкрито кримінальне провадження, втім приватного підприємця це не зупиняє – каже Володимир Тичина. Депутат розповідає: власниця комплексу захопила земельну ділянку поблизу свого закладу і облаштовує її під власні потреби, до того ж шкодить екології:
«Екологічна служба просто умила руки, мотивуючи тим, що це не наша компетенція. Тобто парадокс, два гектара землі зняли, родючий шар ґрунту складували, викопали штучне водоймище, скидають каналізацію в річку Крошенка, а екологічна служба пише, що все нормально, питань немає. Досить дивно», – каже Володимир Тичина.
Він наголошує: кримінальне провадження по справі Євгенії Волинець затягується, а органи влади бездіють, тим часом приватний підприємець через підставних осіб купила дамбу і хоче прибрати до рук місцеві ставки.
«Для чого вона купила цю дамбу? Щоб мати претензії на цей весь став, бо вона озвучувала неодноразово: «Я маю дамбу і цей став». На цю всю річку Крошенку. Тобто, іншими словами, на цей здоровенний став, на річку Крошенку, на цей ставок і на Піщанці також хочуть купити став, і все неофіційно, незаконно», – розповідає Володимир Тичина.
Сергій Петренко, який вже багато років рибалить на місцевому ставку розповідає: жителі мікрорайону вже звикли, що тут знаходиться зона відпочинку і не хочуть, щоб земля відійшла у приватні руки.
«Ця ділянка завжди вважалася зеленою зоною для міста. Люди тут завжди відпочивали. Якщо вона забере собі землю, то сюди вже не будуть приходити», – каже Сергій Петренко.
Щоб дізнатися позицію Євгенії Волинець, ми прийшли до ресторанно-готельного комплексу «Волна», втім спілкуватися з журналістами відмовились, натомість викликали охорону.
Володимир Тичина застерігає: у випадку повторної спроби зриву робіт комунальних служб звертатимуться за підтримкою до правоохоронних органів.

Интересное

Музиканти НАОНІ у програмі «Приїхали». Прямий ефір на Житомир.info — Новости Житомира

 Музиканти Національного академічного оркестру народних інструментів – гості програми «Приїхали», яка виходить на сайті Житомир.info. О 15.30, за декілька годин до виступу в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера художній керівник Національного академічного оркестру народних інструментів, народний артист України Віктор Гуцал та соліст оркестру, заслужений артист України Андрій Войчук дають ексклюзивне інтерв’ю. Вони розкажуть, як