Последние новости
Главная / Новости / Підозрюваний у крадіжках 16-річний житомирянин повісився, коли дізнався, що його друга згвалтували у СІЗО — Новости Житомира

Підозрюваний у крадіжках 16-річний житомирянин повісився, коли дізнався, що його друга згвалтували у СІЗО — Новости Житомира

Підозрюваний у крадіжках 16-річний житомирянин повісився, коли дізнався, що його друга згвалтували у СІЗО
Підозрюваний у крадіжках 16-річний житомирянин повісився, коли дізнався, що його друга згвалтували у СІЗО Сьогодні, 14:54 Віктор Колосівський повісився в день суду. Незадовго до цього дізнався про знущання над товаришем у СІЗО. Сказав своїй сестрі, що не буде жити
— Вітя в мене був — золота дитина. Дрова нарубає, в хаті прибере, їсти наварить. Як хвора була, все по дому робив. Якби не інші діти, то й не мала б для чого жити, — плаче 40-річна Наталія ­Колосівська із села Довбиш Баранівського району на Житомирщині. 19 серпня за хатою повісився її 16-річний син Віктор. Того дня мав їхати на суд. Його звинувачували в серії групових ­крадіжок.
Серед п’ятьох підлітків, які грабували магазини, був і Віктор Колосівський. Чотирьох із них відправили під домашній арешт. 14-річного Артура Башинського посадили у слідчий ізолятор. Там його зґвалтували, – пише “Газета по-українськи”.
— Вітя, як дізнався про Артура, змінився. Що не сказала б — усе сприймав у штики. А суддя ще пригрозила: якщо хтось з їхньої компанії не з’явиться хоч на одне засідання — усіх відправить у СІЗО. Це сина підкосило. За день до чергового суду підійшов до сестри Мар’яни й каже: “Я більше жити не буду. Поки не мине 40 днів, включатимеш для мене радіо. Хай пограє музика — день, два. Можна і вночі”. Вона не думала, що всерйоз каже, — розповідає Наталія Колосівська. — Вранці 19 серпня він із братом Денисом рубав дрова. Набалдашник відлетів і розбив меншому голову, потекла кров. Я не розібравшись, у чому справа, накричала на Вітю. Він розпсіхувався. Сказав, що більше його ніхто не сваритиме, і втік. Ми шукали його по всьому селу — ніде не було. Близько четвертої вечора молодший син Максим прибігає: Вітя за хатою повісився. Я — туди, а він уже холоднісінький, — ­схлипує Наталія Колосівська.
Віктор закінчив дев’ять класів Довбиської школи.
— Випустився торік. Неодноразово витягував в учнів гроші, прогулював уроки, — каже директор школи Олег Хом’як.
Віктор Колосівський вступив до Баранівського ліцею на столяра-будівельника. За місяць навчання по­кинув.
— До нього чіплялися старші хлопці, щоб давав їм гроші. Угрожали побити. Він навідріз відмовився там учитися. Пішов працювати на пилораму. Купляв братам і сестрам одяг, їжу приносив, — розповідає Наталія Колосівська. — Що Вітя краде, люди мені сказали. Коли їх задержали, говорив, що дуже шкодує.
У Наталії Колосівської лишилися четверо дітей — 18-річна Мар’яна, 15-річний ­Денис, 13-річна Юля та Максим 12 років. Із чоловіком розлучилася 2011-го.
— Він сильно пив. Ліз битися, ножами в мене кидав, — розповідає Наталія. — Самій важко підіймати дітей, особливо фінансово. Останні півроку я без роботи. Працювала на хлібзаводі. Коли Юля захворіла на туберкульоз, мене попросили піти. Влітку городи людям полола, картоплю вибирала, ягоди обривала.
Колосівські живуть у старій чужій хаті на околиці Довбиша. Власник пустив їх туди, щоб підтримували будинок. Він зараз — у в’язниці, його дочку забрали родичі в Київ. Колосівські за хату платили, а потім перестали.
— Сім’я живе на соціальні виплати, які отримує Наталія як багатодітна мати, — розповідає секретар сільської ради Наталія Романчук. — Мабуть, Віті хотілося жити краще, тому й пішов у банду. Раз попробував, другий — так його і затягло. В людей у селі не крав. Він завжди був трохи зажатий, ходив з опущеною головою.
— Наталя дітьми не займалася. Росли самі по собі. Не вміє ні прибрати, ні їсти зварити. Безтолкова. Добре, хоч не п’юща, — каже місцева Марія. Прізвища не називає.
Віктора Колосівського поховали 20 серпня.
П’ятеро неповнолітніх із села Довбиш Баранівського району на Житомирщині протягом року грабували магазини й аптеки. Їх затримали 15 лютого 2015-го.
— Усі — з Довбиша, віком від 14 до 16 років. Обікрали сім продуктових магазинів і дві аптеки в Баранівському, Романівському й Червоноармійському районах Житомирщини. Виносили гроші, вино, коньяк, солодощі, ковбаси, — розповідає Володимир Максимчук, дільничний інспектор Довбиша. — Організатором був Артур Башинський. Його неодноразово ловили на крадіжках. Кілька разів викрадав машини й мопеди, щоб покататися. Потім лишав на узбіччі.
Грабували троє, як правило. Ще двоє стояли “начеку”. Затримали їх після пограбування продуктового магазину “Ніка” в Довбиші, — продовжує Максимчук. — Грабіжники залазили в крамницю крізь ґрати на вікнах. Ми зрозуміли, що це — діти. Башинського зупинили, коли їхав на мопеді селом. Мав великий рюкзак. Запросили на розмову в сільраду, покликали соцпрацівника. Помітно було, що хлопець нервує, плутається у відповідях. Попросили показати вміст рюкзака. Там були вкрадені цукерки, алкоголь, напої. Він зізнався. Судові засідання в їхній справі розпочалися в червні.
Джерело статті: Газета по-українськи

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"