Последние новости
Главная / Новости / До Дня Житомира на пішохідній вулиці розгорнули «рушник» з малюнками дітей про майбутнє міста — Новости Житомира

До Дня Житомира на пішохідній вулиці розгорнули «рушник» з малюнками дітей про майбутнє міста — Новости Житомира

До Дня Житомира на пішохідній вулиці розгорнули «рушник» з малюнками дітей про майбутнє міста
12 вересня у День міста на єдиній житомирській пішохідній вулиці Михайлівській розгорнули кількаметровий ватман з малюнками дітей про майбутнє.
У рамках соціально-патріотичної акції «Мій майбутній Житомир» учні шкіл міста малювали своє бачення майбутнього рідного міста та та писали побажання з нагоди дня народження.
Як повідомляв , 12 вересня у Житомирі : майдан Корольова , на Михайлівській вже пройшов , а на майдані Соборному до вечірнього святкування, яке почнеться о 17.00.
Програму святкування Дня міста дивіться
Фото Андрія Дідківського

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів