Последние новости
Главная / Новости / Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє.
Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:06 Протягом доби – 27 серпня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: вул. Гагаріна, 47–49, Каховська, 22, Крошенська, 28, Красовського, 2а. Ремонтуватимуться засувки: вул. Старовільська, 4а, пров. 3-й Каракульний, 21, вул. Баранова – Новогоголівська, Київське шосе – вул. Леселідзе, Котовського, 101.
За минулу добу було ліквідовано 6 поривів водогінних мереж і 31 затор, відремонтовано 6 колонок, 3 засувки і пожежний гідрант.
27 серпня від мереж водовідведення відключатимуться боржники, які проживають на вул. Офіцерській, 4; 7; 8.

Интересное

Влада Житомира хоче витратити ще 2 млн грн на реконструкцію свинарника під притулок для тварин — Новости Житомира

Житомирська влада збирається за понад 2 млн грн реконструювати під притулок для тварин приміщення на вул. Баранова, 87 в обласному центрі. Оголошення про результати відкритих торгів опубліковане на сайті Державних закупівель ( дата акцепту – 4 вересня 2015 року). Замовником тендеру є КП «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міськради, предмет закупівлі – «Реконструкція нежитлового приміщення за