Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі діє програма для внутрішньо переміщених осіб в області — Новости Житомира

У Житомирі діє програма для внутрішньо переміщених осіб в області — Новости Житомира

У Житомирі діє програма для внутрішньо переміщених осіб в області
Фонд громади Житомира розпочинає програму самозайнятості (бізнесу) внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, які проживають у Житомирській області.
Для участі у програмі у Житомирській області буде відібрано 150 учасників (ВПО). Програма передбачає два основних напрямки: «Самозяйнятість» (100 учасників) та «Мікропідприємництво» (50 учасників) і є хорошою можливістю для тих, хто вже має ідеї щодо власної справи, має досвід ведення бізнесу, або хоче такий досвід здобути, займається підприємницькою діяльністю. Програма дає змогу 70% учасників отримати невелике стартове фінансування (від $900 до $2500) на започаткування та/або розвиток вже існуючого бізнесу. Фінансування буде направлене на закупівлю обладнання.
Учасниками програми можуть бути:
– Офіційно зареєстровані ВПО, які проживають у Житомирі та Житомирській області.
– Вік: для чоловіків 18-58 років, для жінок – 18-53 років.
– Безробітні ВПО та ВПО, які мають труднощі з постійним працевлаштуванням.
Програма передбачає декілька етапів: І етап (вересень-жовтень) – дводенні тренінги з бізнес-планування; ІІ етап (жовтень-листопада) – підготовка учасниками бізнес-планів, консультації; ІІІ етап (листопад) – захист учасниками розроблених бізнес-планів; ІV етап (грудень) – затвердження фінансування/закупівля та передача обладнання; V етап (січень-березень) – моніторинг діяльності учасників проекту.
Для участі у програмі необхідно до 25 вересня 2015 року заповнити анкету та пройти співбесіду.
Участь у програмі безкоштовна.
Деталі за телефонами: (050) 712-59-70, (093) 718-54-27, (097) 791-19-66, (0142) 46-10-86, e-mail: [email protected] Також можуть бути оплачені витрати щодо участі у програмі учасників із районів області (проїзд, проживання під час програми та витрати на харчування).
У Житомирській області програма здійснюється Фондом громади Житомира за підтримки Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) та UKAID (від британського народу).

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/