Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі дітям оздоровчого табору розповіли про «Безпечне літо» — Новости Житомира

У Житомирі дітям оздоровчого табору розповіли про «Безпечне літо» — Новости Житомира

У Житомирі дітям оздоровчого табору розповіли про «Безпечне літо»
7 серпня на території оздоровчого дитячого табору «Спутник» рятувальники провели семінар-практикум на тему «Безпечне літо». Учасниками заходу стали близько 50 дітей віком від 9 до 15 років.
Працівники ДСНС провели для дітвори відеолекторій щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на відпочинку, навели приклади останніх надзвичайних подій, що трапилися за участю дітей в області. Також присутні переглянули навчальний фільми під назвою «Небезпечна знахідка», який наглядно демонструє типи вибухонебезпечних предметів, загрозу, яку можу нести в собі схожа на металобрухт знахідка та роз’яснює алгоритм поведінки при виявленні невідомих предметів. Маленькі розумники взяли активну участь у вікторині з безпеки, демонструючи свої знання та ерудованість.
На завершення заходу –практична частина: на майданчику біля басейну рятувальники навчили відпочиваючих, як правильно користуватися рятувальним кругом та наглядно продемонстрували основні правила порятунку на воді. Діти з радістю повторювали усе побачене і навіть навипередки змагались з працівниками ДСНС.
Завдяки подібним заходам рятувальники прагнуть відвернути увагу дітей від різноманітних небезпечних експериментів та ігор на дозвіллі, які вони повторюють, отримуючи досвід з соціальних мереж через сучасні гаджети та комп’ютери. Профілактичні акції наразі проводяться в закладах оздоровлення дітей по усій області.

Интересное

Автомати і вишиванки на святі першого дзвоника у 21-й школі. Фоторепортаж — Новости Житомира

У перший осінній день шкільний дзвоник пролунав для учнів школи №21. Урочисті заходи відбулися у дворі навчального закладу. Під час свята школярі старших класів винесли прапор України під супроводженням почасної варти з автоматами. Фото Володимира Жабровця Житомир.info По материалам http://www.zhitomir.info/