Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі дітям оздоровчого табору розповіли про «Безпечне літо» — Новости Житомира

У Житомирі дітям оздоровчого табору розповіли про «Безпечне літо» — Новости Житомира

У Житомирі дітям оздоровчого табору розповіли про «Безпечне літо»
7 серпня на території оздоровчого дитячого табору «Спутник» рятувальники провели семінар-практикум на тему «Безпечне літо». Учасниками заходу стали близько 50 дітей віком від 9 до 15 років.
Працівники ДСНС провели для дітвори відеолекторій щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на відпочинку, навели приклади останніх надзвичайних подій, що трапилися за участю дітей в області. Також присутні переглянули навчальний фільми під назвою «Небезпечна знахідка», який наглядно демонструє типи вибухонебезпечних предметів, загрозу, яку можу нести в собі схожа на металобрухт знахідка та роз’яснює алгоритм поведінки при виявленні невідомих предметів. Маленькі розумники взяли активну участь у вікторині з безпеки, демонструючи свої знання та ерудованість.
На завершення заходу –практична частина: на майданчику біля басейну рятувальники навчили відпочиваючих, як правильно користуватися рятувальним кругом та наглядно продемонстрували основні правила порятунку на воді. Діти з радістю повторювали усе побачене і навіть навипередки змагались з працівниками ДСНС.
Завдяки подібним заходам рятувальники прагнуть відвернути увагу дітей від різноманітних небезпечних експериментів та ігор на дозвіллі, які вони повторюють, отримуючи досвід з соціальних мереж через сучасні гаджети та комп’ютери. Профілактичні акції наразі проводяться в закладах оздоровлення дітей по усій області.

Интересное

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь — Новости Житомира

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь Сьогодні, 16:28 В Украине с 1 сентября вырастут минимальные розничные цены на алкогольные напитки. Сегодня начинается уже второй этап подорожания крепких напитков. В рамках второго этапа, минимальная цена водки (0,5 л) вырастет на 10% – с 50 грн до 55 грн; виски (0,5 л) – на 0,9% (с